Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Otthon vagy inkább korházban...

Otthon vagy inkább korházban szüljek?

Figyelt kérdés
Hát a kilencedik hónapban járok, és elkezdtem rettegni. Ez a második gyermekem, az elsőt korházban szültem.Most valahogy szeretnék otthon inkább. Szerintetek melyika jobb?Azért szeretnék talán otthon, mert úgy gondolom úgy talán nem annyira fáj. De nektek melyik volt a jobb?

2013. ápr. 2. 10:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
60%

Van, igen:

[link]

[link]

2013. ápr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
60%

Itt bővebben az o.sz. rendelet:

[link]

2013. ápr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Kórház Első két gyermekem simán megszültem, harmadik császár,az orvosom sem gondolta volna,hogy a harmadiknál ilyen nagy gondok lesznek.
2013. ápr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
25%
Korházban kell szülni! Na és ha ne adj Isten valami komlikáció adódik?
2013. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
41%
Kórház!!!! Ha én nem ott lettem volna,a babám valószínű nem élne! Bármi komplikáció közbejöhet!! Úgyhogy otthon!!!
2013. ápr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
40%
Ha Hollandiába csak otthon lehet szülni akkor lehet el kéne gondolkozni azon ,hogy mégse akkora baromság.Nyilván ha valami probléma volt a terhesség alatt vagy indokolt a kórházban szülés akkor oda küldik...de ha minden rendben van miért ne lehetne otthon szülni? Láthatólag más országokba működik..itt se ártana kicsit más felfogásban gondolkozni...nem csak arra gondolni,hogy mi van ha komplikáció lép fel. Akik az otthonszülésnél vezetik a szülést ők is képzett emberek vannak eszközeik meg minden. Aki meg az otthonszülést választja úgy érzi magát és a babáját is biztonságban. (persze vannak esetek amikor szomorú véget ér a dolog de ez a kórházakban is előfordul)
2015. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!