Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy férfinek kutya kötelessége...

Egy férfinek kutya kötelessége tiszteletben tartani, ha a nő (je) nem akarja, hogy bejöjjön vele a szülésre?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 16:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De egy jó kapcsolatban le ülnek és átbeszélik az érveket.
2013. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ezt rá kell bízni a férfira, és ha akarja akkor igenis be kell engedni. Az ő életében is egy fontos pillanat, amiben kér az akarata ellenére kizárni.
2013. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

de ha a nőt ez baromira feszélyezné...és nem akarja,mert ez neki egyszerűen nem és kész.

a nő egyébként én vagyok.hiába kértem,hogy nem szeretném,ha bejönne,nem igazán érti meg...

2013. ápr. 29. 16:53
 4/21 anonim ***** válasza:
44%
hát, én se szeretném. engem feszélyezne. ha ezt a párod nem érti meg, hááát...
2013. ápr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%
Mutass neki videót egy szülésről hátha elmegy a kedve :D Talán valami köztes megoldás nem jöhet szóba? Csak a vajúdásra bejön, csak a szülésre bejön, csak a szülés befejezte után, de azonnal szólnak neki és megnézheti a picit, csak a köldök zsínor elvágásra bejön stb.?
2013. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
22%
Beszéld meg vele, mond el az ellenérveidet részletesen. Bár én sem érteném meg, hogy mi feszélyez egy olyan férfi előtt akinek gyereket szülsz?
2013. ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Muszáj lesz megértenie. Én is megértem, hogy a párom nem szeretne, fordítva is elvárnám. Magyarázd el neki, hogy miért nem tartod jó ötletnek!
2013. ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
42%
Én sem szeretném egyáltalán, h bent legyen, emiatt már többször volt konfliktusunk, egyrészt nagyon nem akarom, hogy lásson szenvedni, az neki is rossz szerintem, nem csak nekem, másrészt nagyon nem szép dolgokat látna odabent, lehet, hogy egy életre elmenne a kedve tőlem.
2013. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem érdemes elbeszélgetni arról, hogy hogyhogy nem álltok olyan közel egymáshoz gyerekvállalás pontján, hogy zavarna, ha széttett lábakkal látna, mert szerintem meg ez nem természetes. Nincs olyan funkciója a testemnek, amit nem osztok meg a párommal, főleg, ha ő is nagyon szeretné. Számomra fura a kapcsolatnak ezen pontján az ellenkezés, szemérmesség. Egy egészséges felnőtt férfi pedig nem borul ki tartósan a szülés látványától (hol van ez egy háborúhoz képest, ugyanmár!), ahol pedig a házasság megromlását erre fogják, tapasztalatom szerint listázni lehet az egyéb gondokat, csak erre könnyebb fogni. A legnagyobb hiány az őszinteség.
2013. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%
Természetes hogy szeretne ott lenni hiszen ez neki is legalább akkora élmény mint amilyen neked lesz. Elvégre az ő gyerekét hozod majd a világra. Szeretne melletted lenni. Értem én hogy ez olyan intim meg feszélyez a gondolat hogy úgy lát. De neki is annyi joga van részt venni ebben mint a későbbiekben nevelni a csemetét.
2013. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!