Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy férfinek kutya kötelessége...

Egy férfinek kutya kötelessége tiszteletben tartani, ha a nő (je) nem akarja, hogy bejöjjön vele a szülésre?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 16:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

jó de ha egyszer nem szeretném...nem tudom mi ez a nagy apás-szülés mánia újabban,de nem hiszem el hogy annyira nehéz felfogni.

én is elfogadom hogy nem szereti a kocsonyát,de nem próbálom meg belétömni mert nem és kész én képes vagyok elfogadni

. . .

2013. ápr. 29. 21:48
 12/21 anonim ***** válasza:
29%

A gyereke születése és a kocsonya nem ugyan az.

Mit szólnál ha szülés után egy hétig nem láthatnád a gyerekedet még képről sem, na ez lenne ugyan az.

2013. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

De akkor mit kellene tennem? Akkor ez a következő kérdés?

Most akkor járjak pszichológushoz,mert nem normális a hozzállásom? Vagy? (már erre is gondoltam)

2013. ápr. 29. 22:06
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Kössetek kompromisszumot, hogy az elején bent lehet meg a végén ő vághatja el a köldökzsinórt vagy bármit. Az egész hátralévő életetek és főleg a gyereknevelés ebből fog állni.
2013. ápr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

persze az lehet...én csak azt akarom,hogy konkrétan a kitolásnál ne legyen ott.utána nekem 8.a vajúdásnál is ottlehet...csak a kitolásnál NE!

Ez így jó?

2013. ápr. 29. 22:10
 16/21 anonim ***** válasza:
60%
Igen, szerintem beszéljétek meg , hogy a kitolásnál ne legyen bent. Én értem az álláspontodat, hogy miért nem akarod, hogy ott legyen. Nem tudom mért nem fogadják ezt el az emberek, bezzeg azt, ha a pasi azt mondja, hogy nem akar ott lenni, vagy elájul, azon mindenki nevet, de ha a nő nem akarja hogy a pasi ott legyen az már egyből szívtelen. Kössetek kompromisszumot. (És még az is lehet, hogy ott abban a helyzetben inkább úgy döntesz maradjon veled. Ha a fejednél áll nem is fog túl sok mindent látni. )
2013. ápr. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
22%
Mi olyan történik kitolásnál szerinted, amit nem láthat egy férfi? Szerintem túl van ragozva ez az egész.
2013. ápr. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk szerencsére bent akart lenni a férjem, és így utólag nagyon hálás vagyok neki érte!

Egyrészt, mert baromi jó érzés volt, amikor a fájásoknál masszírozta a derekam,

Másrészt, mert a fájdalomtól én már a felére sem emlékszem, és Ő mindent el tudott mesélni, hogy mi történt, + elvágta a köldökzsinórt,

Harmadrészt, mert amíg varrtak, addig ott ült mellettem, kezében a kisfiunkkal, ami nagyon jó érzés volt! Neki is!

És szerintem egy jó kapcsolatban ez nem lehet kérdés, és ha ilyen szemérmes vagy, hogy készült az a gyerek???

2013. ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat,tisztáztuk a dolgok,hála istennek elfogadta a kompromisszumot.
2013. ápr. 30. 14:23
 20/21 anonim ***** válasza:
Gyors probléma mentes szülést kívánok!
2013. ápr. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!