Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van infótok a SOTE II-n...

Van infótok a SOTE II-n jelenleg zajló felújításról? Tényleg költözik a szülészet az ambuláns részlegre?

Figyelt kérdés
Remélem, csak rémhír, de az épületet elnézve... Én június 6-ra vagyok kiírva és a CTG-n hallottam, hogy állítólag költözik az egész szülészet ráadásul pont valahogy május végén. Egyébként első babánkat várjuk, és alapból van egy jó nagy adag félsz az emberben, hogy milyen lesz maga a szülés. Most még azon is izgulhatok, hogy egyáltalán hol fogok szülni és milyen körülmények között.

2013. máj. 17. 01:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Az Én dokim küldött emailt.

.......A munkálatok során az Üllői úton található Klinika felújításra kerül és közvetlenül mellette egy új, 7 szintes Központi Betegellátó Épület épül központi diagnosztikával, modern fizioterápiás részleggel, helikopter leszálló pályával és a többi klinikai épülettel összekötő folyosóval.


Mit jelent ez a pácienseink, kismamáink számára?


Az Üllői úti épületben marad a Nőgyógyászati Osztály, az Egynapos Sebészeti Osztály a Nőgyógyászati Műtő. Átmenetileg, a felújítás idejére új helyre költözik a teljes szülészeti ellátás (szülőszoba, császárműtő, terhes osztály, gyermekágyas osztály, csecsemőosztály, koraszülött intenzív) .


A Bp. VIII. kerület Tömő utca 25-29. alatt, a korábbi II.sz. Szemészeti Klinika épületében, felújított helyen került Klinika Szülészeti Részlege kialakításra.


A költözés tervezetten 2013.06.17. hétfőtől 2013.06.21. péntekig tart.

A zavartalan betegellátás érdekében ezen a héten mindkét helyen biztosítjuk a személyzetet.


Kiemelten fontos, kismamáink számára, hogy 2013.06.19. szerda reggel 08:00-ig az Üllői úti épület Szülőszobáján, ezt követően már a Tömő utcai épület II. emeletén lévő új Szülőszobán kapnak ellátást.


Az egyes ellátások pontos elhelyezése az Tömő utcai új helyszínen a következőképpen fog alakulni:


Földszint: Porta

I. emelet: Ambulancia, Ultrahang, Belgyógyászati Rendelő, Endometriózis Ambulancia

II. emelet: Szülőszoba, Műtők, PIC


V. emelet: Felvételi Iroda, Vérvételi laboratórium, CTG, Altatóorvosi Ambulancia, Genetikai Ultrahang

VI. emelet: Gyermekágyas Osztály, Újszülött Osztály

VII. emelet: Terhesosztály, Terhestorna

2013. jún. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Most jöttem a dokimtól ,és akit érdekel, annak üzenem, hogy 2014 augusztusáig minden a Tömő utcában fog folytatódni.
2013. okt. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A honlapon 2014. június van kiírva
2013. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!