Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van infótok a SOTE II-n...

Van infótok a SOTE II-n jelenleg zajló felújításról? Tényleg költözik a szülészet az ambuláns részlegre?

Figyelt kérdés
Remélem, csak rémhír, de az épületet elnézve... Én június 6-ra vagyok kiírva és a CTG-n hallottam, hogy állítólag költözik az egész szülészet ráadásul pont valahogy május végén. Egyébként első babánkat várjuk, és alapból van egy jó nagy adag félsz az emberben, hogy milyen lesz maga a szülés. Most még azon is izgulhatok, hogy egyáltalán hol fogok szülni és milyen körülmények között.

2013. máj. 17. 01:11
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nekem a dokim azt mondta, hogy a Tömő utcában is lesz lehetőség 1 ágyas szobát kérni, csak kevesebb lesz belőle, mint a szülészeten jelenleg van (ami tudtommal 4 szobát takar). Úgyhogy olyan sok privát szoba nem lesz, az tuti. Egyébként úgy tudom, 10.000 Ft egy éjszaka. Én is holnap megyek ctg-re, de akkor ezek szerint a ctg még maradt az Üllőin és csak az uh költözött át?
2013. jún. 3. 22:10
 12/23 anonim ***** válasza:
Én kérdeztem az 1 ágyas szobát. Én július 12-re vagyok kiírva. Múlt hét kedden voltam uh-n, akkor a ctg még a helyén volt. Uh-ra az Üllőin a betegfelvételnél kell bejelentkezni, utána átmenni a Tömő u.-ba és ott szólítanak.
2013. jún. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Ma voltam ctg-n. Megkérdeztem, a héten a ctg még marad az Üllői úton. (Én csütörtöktől minden nap megyek) A betegfelvételen is megkérdeztem, ha átkerül majd a ctg Tömő utcába, akkor hol kell bejelentkezni és azt mondták, hogy a Tömő utcában. Tehát nem kell ezt a kört lefutni, mint az uh-nál, hogy Üllőin bejelentkezel, Tömőben meg szólítanak. A klinika külső falárólról különben is leverték, ami leverhető volt, így talán a zajszint egy kicsit mérséklődött. Nem kell attól tartani, mint nálunk egyik vizsgálat alkalmával, hogy mindjárt szemezünk az éppen falat bontó kőművessel, úgy rezonált az ablak. Egyébként nagyon izgulok, mert holnaputánra vagyok kiírva és még nem sok jele van annak, hogy szülnénk.
2013. jún. 4. 19:38
 14/23 L.Gina válasza:
Szia! Én 16-ra vagyok kiírva! Közben igen helyesbítettek, hogy a Tömő utcába kell menni! Én érdeklődtem az orvosomnál, azt mondta találgatások vannak, de még hivatalos dátumot még nem mondtak nekik! Azt ígérte, hogy időben szól.Eddig azt vártam,, hogy meginduljon a szülés és túl legyek rajta, de most Imádkozom, hogy ne siessen az árvíz miatt! Alig jutottam be a CTG-re, attól félek, ha mentőt hívok nem oda fog vinni, mert területileg máshova tartoznék!
2013. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Én kedden voltam uh-on a Tömöbe de sehol sem jelentkeztem be :) Kijött a csaj elvette a taj kártyámat és azt mondta beír a gépbe.Utána mentem át az Üllőire Ctg.re ott sem kellett bejelentkeznem, mert be voltam írva a kis füzetbe.Majd most megyek hétfőn ctg-re csak lehet előtte felhívom a szülésznőmet, hogy most még az Üllőin vannak -e még?Mert azt mondta a 10-ei héten lesz a költözés.
2013. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

L.Gina

Én sem a Sotera tartozok, de én beírattam a dokimmal a kis könyvben, hogy odajárok terhesgondozásra.És a védőnő mondta ha mentőt hívok akkor kötelesek odavinni, mert be van írva.

Hova tartozol?Ki a dokid?Szülésznőt ti fogadtatok?

2013. jún. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam a dokimnál, azt mondta nem tudja pontosan, de 2 héten belül lesz a költözés. A CTG az utolsók között fog költözni. Lesz lehetőség 1 ágyas szobára is.
2013. jún. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Szülés után veled van a baba abban a pár napba vagy estére elviszik?
2013. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Az én kicsi lányom június 5-án az Üllőin megszületett. Bent a szülőszobán és a csecsemőosztályos szobákban nem lehetett hallani az építkezést. (a szobák előtti folyosón már igen) Féltem, hogy majd nem lehet pihenni, de cseppet sem volt zavaró. El voltam foglalva az én kicsikémmel. A szobák pedig az Üllői út felé néznek, ott pedig jelenleg nem folynak munkállatok.

Egyébként a csecsemők az első éjszaka még nem lehettek velünk, mivel ekkor még megfigyelik őket. De ez nem is baj szerintem, mert egy kicsit lehet pihenni. Mondjuk én kemény 1 órát aludtam,annyira fel voltam dobódva és még a szülés hatása alatt voltam. Hozzáteszem, nagyon könnyű szülésem volt

2013. jún. 10. 08:52
 20/23 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2013. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!