Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem mondta senki, hogy...

Miért nem mondta senki, hogy ez a borzasztó fájdalom a szülésnél, ilyen szép emlék tud lenni pár nap után?

Figyelt kérdés
november 7 én megszületett a kisfiúnk 3350 grammal és 54 cm el. Gondoltam büszkélkedek Nektek kicsit! és elmondjam, hogy aki fél a szüléstől Ne tegye! Élete legszebb emléke lesz!!!! Normál szülés volt 18 órás, de már most újra csinálnám, pedig nagyon kemény volt!
2009. nov. 13. 12:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ki nem mondta? Mindenki ezt mondja....

Én már a szülőágyon azt mondtam, hogy ha ennyi egy szülés, bármikor újracsinálom, pedig 23 órát vajúdtam, fájdalomcsillapító nélkül szültem meg 3330 gros 51cmes első lányom gátvarrással...

2009. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha mondták volna, elhitted volna?


Gratulálok, az én lányom június 9-én született, 3750 grammal és 54 centivel.

Ma már 7500 gramm és nem tudom, hány centi

2009. nov. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én is fájdalomcsillapitó nélkül szültem a 3800 grammos 58 cm-es babámat,gátvágással persze,és még méhszájszakadásom is volt...

Mégis megérte Átélni és ujra átélném majd a Csodát:-)

ja és első baba:-)

2009. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nem ma szültem, van annak 50 éve.Akkor is voltak korszrúen gondolkozó orvosok. Őszintén nem tudom mi a szülési fájdalom.A lányomnál indították a szülést, mert túlhordásban voltam. Déli 12 órakkor kaptam meg az első injekciót és déli fél 2 re baba volt; a fiammal este 7 órakkor még otthon voltam, 9 óra 10 perckor kórházban született. Épphogy beértünk taxival. Ezt gondolom én fájdalom mentes szülésnek. Ennyi időt mindenki kibír.
2014. aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!