Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem akarok simán szülni. Ha...

Nem akarok simán szülni. Ha nem lesz fogadott orvosom akkor némi pénz ellenében kérhetem az ügyeletes orvost, hogy császározzon meg? Mennyi pénzt illik ilyenkor adni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 11:00
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
69%
60e volt a normál szülés 5 éve!! és ez nem a főváros...más választás nincs,akkor bentmarad a gyerek :)))
2013. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
75%

Hát akkor ne szülj, nem kötelező.

Vagy gyűjtesz egy rakás pénzt és megbeszéled a császárt fogadott dokival vagy magánklinikán.

Mennyi idős vagy?

2013. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
49%

Ügyeletes szülész kérésre nem fog megcsászározni.

3 lehetőséged van.

1. elmész egy magánklinikára és ott kérésre császárral is szülhetsz, de ez nem 50ezer Ft, inkább a 10-20×-a.


2.Ismerős orvost megkéred, hogy írjon olyan vizsgálati eredményt, ami mellett kizárt a normál szülés, ezt elég sokan csinálják.


3. Mivel a programcsászárról az osztályvezető főorvos dönt, ha jó ismerősöd, akkor megteszi.



Én is programcsászárt kértem és egyáltalán nem bántam meg. A műtétből semmit sem éreztem, utána 8 órát kellett feküdnöm, majd a saját lábamon mentem a szobámba. Fél óra múlva már a folyosón sétálgattam. Másnap megkaptam a babámat és délutánra már bőven volt tejem is.

Semmiféle problémát nem okozott az ellátása.


Én is meghallgattam a "nagy hasi műtét" és "utána borzasztó fájdalom" eszmefuttatásokat, de nálam ebből semmi sem jött be.

A császárt rossz fényben feltüntető statisztikák esetén azért gondoljunk arra, hogy egy kalap alá veszik a sürgősségi és a programcsászárt. A sürgősségi esetén meg már eleve valami gond van.


Egyébként meg a hasi izmokat nem vágják át.

2013. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

ÉN ismerek olyan nőt akinek szinte berögződött volt a terhessége elejétől hpgy " Márpedig ő tuti nemtudja megszülni a gyereket "

Mindezt azért mert vékony alkatú

ÍGy ment ez végig,aztán mondta hogy 250e fizettek a dokijuknak

2013. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
2013. okt. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
22%

Én inkább simán szülnél ha kell még 10 is, mint egyszer császárral!!!!! :D

Hülyén hangzik, de így van!

Bár nálunk, az ügyeletes nem csinál császárt, sőt, ha még pénzt kínálsz ért, hogy csináljanak, akkor még a kismama bánja, de a fogadott orvos simán megteszi, 100000-ért :D

Erre tökéletes példa volt unoka hugim, és a sógornőm!!

2013. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
19%

25, akkor most tegyél mellé egy videót a hüvelyi szülésről!


Amúgy mégis, mennyivel jobb a fogó-vákum, mint a császár? Semennyivel! Akkor inkább a császár!


Kérdező! Csak úgy tudod megoldani, hogy fogadsz orvost, sajnos ügyeletesnél esélytelen. Magánorvosnál olyan 100-120E és a felett lehet megoldani. Amúgy az is lehet, hogy a természet megoldja helyetted.

2013. okt. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
77%
Na jo de itt csak azért lenne szó császárrol mert a kérdező "csak ugy" nem akarja...szoval nem beszéltünk itt még komplikáciokrol ahol fogó kell esetleg
2013. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

azért írtam, mert írták, hogy olyan nincs, hogy nem tudja megszülni, mert akkor fogó-vákum.

És sok mindent tud befolyásolni, ha bebeszéli magának, hogy nem fog menni.

2013. okt. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

De szerintem ő nem magának fogja bebeszélni. Ő a dokinak akarja mondani, hogy császározza meg, mert nem tudja megszülni.

A fogót meg arra írták szerintem, hogy császárt akkor sem csinálnak, ha vákuummal ki tudják szedni a babát. Ha "csak" annyira akad el, kiszedik fogóval, vákuummal. Ahhoz "nagyobb dolog" kell, h vigyenek vkit császározni, nem csak az, h jajj nekem nem megy.

2013. okt. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!