Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem akarok simán szülni. Ha...

Nem akarok simán szülni. Ha nem lesz fogadott orvosom akkor némi pénz ellenében kérhetem az ügyeletes orvost, hogy császározzon meg? Mennyi pénzt illik ilyenkor adni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 11:00
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Nem tágultam oxira, fájásom nem volt, a legkellemetlenebb az infúzió miatti fekvés volt :) 5 óra után mondta a dokim , készüljek lelkileg, szerinte császár lesz, kérni nem kértem, de amikor kimondta, elmondtam, erre vártam. 100ezret kapott
2013. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Én magándokihoz jártam és kértem tőle, hogy császározzon meg. 130000 kellett fizetni és egyáltalán nem bántam meg. :)
2013. okt. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
ezt kérésre csak magánklinikán csinálják jókora összegért, egyébként pedig csak ha tényleg nincs más mód.
2013. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

33-as.


Nem csak magánklinikán csinálják meg kérésre.

2013. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!