Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik a menstruációjukat...

Akik a menstruációjukat mindig fájdalom nélkül élték meg azok a szülésnél nagy fájdalom árán szültek vagy ott is megúszták elviselhető fájásokkal?

Figyelt kérdés
Nekem életem során ha 3x fájt a hasam mensinél, de valójában minden tünet nélkül jött meg, még a derekam se fájt, se görcsök. Félek a szülésnél majd meglepődök, hogy hogyan is tud az fájni!32 éves vagyok és 39 hetes kismama
2009. nov. 14. 12:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sokat nagyon fájt a hasam mensikor, 4 és fél óra alatt szültem, komoly fájdalmakkal, szerintem olyan nem igen van, hogy valaki megússza az igazán erős fájásokat. De a vége a rossz, az utolsó 1-2 óra, a többit bőven ki lehet bírni.
2009. nov. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha nem fájt a hasam mikor menstruáltam, talán csak a derekam egy picit, pár nappal előtte. De az is minimális fájdalom volt. Szülésnél 26 órát szenvedtem és nekem borzasztóan fájt. Ja és azóta menstruáláskor is fáj, görcsöl a hasam.
2009. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
na hallod... nekem a legerősebb görcsöm is 3-4 órát tartott, pedig 5-6 naposak voltak a ciklusaim. A szülésnél meg amikor jöttek a fájások aszittem ott maradok...
2009. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Huhh, nem lettem nyugodt :-), de hát jöjjön aminek jönnie kell! Köszi lányok a válaszokat!
2009. nov. 14. 12:42
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Eddig is így gondoltam, de a válaszok is megerősítettek abban, hogy úgy tűnik, nincs összefüggés. Az biztos, azt a napot ennek fogod szentelni, és nagyon boldog leszel! Gondolom, már most is az vagy, hogy a babádat hordod a szíved alatt, de amikor rád is néz majd... uhh, nincs ennél jobb a Földön! :)

Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!

2009. nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Jobb ha fáj hidd el,ha fájás nélkül szülöd meg,akkor hiányzik egy bizonyos hormon,ami azután a tejtermelődésért lesz felelős,vagy valami ilyesmi:D
2009. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves 4. válaszoló nagyon kedves vagy köszönöm neked! Igen nagyon boldogok vagyunk mert olyan sokat vártunk erre a babára, jó 7 évet mire sikerült spontán.

És a többi választ is köszönöm! Olyan kíváncsi vagyok a fájásokra, mert anno még 20 évesen mikor csináltattam a tetoválásomat akkor mondták, hogy fájni fog na de el se tudtam képzelni hogy mennyire. És mit ne mondjuk marhára fájt, mondtam is hogy hagyja abba, nem kell tetko :-), de persze végigcsináltam... arra nem is gondolok, hogy nem fog fájni, hiszen fontosak a fájások a kitolási szakasznál... hu nagyon izgulok, de már annyira várom, hogy magamhoz ölelhessem a kislányomat :-)

Mindenkinek a legjobbakat kívánom!

2009. nov. 14. 13:14
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem tudok jó hírrel szolgálni én sem. 1-2 alkalomra emlékszem amikor görcsöltem mensinél egyébként max. bizsergést éreztem amiből tudtam, hogy meg fog jönni.

Nagyon, nagyon megszenvedtem szüléskor úgy gondolom, azt hittem meghalok. 16 órán át tartott ebből 6-8 óra volt ami elviselhetetlen volt és végül megcsászároztak mert nem jött le a baba, nem jöttek a tolófájások. Kérj EDA-t, nekem az nagyon jó volt nem éreztem semmit de sajnos csak 1,5 órát hatott utána pedig nem adtak többet, mondván mindjárt jön a kitolás...de nem jött.

2009. nov. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az én menstruácioim olyan erös görcsök kïsérték hogy feküdnisem tudtam sehogy.3 cataflám sem segítet soha és egyetlen egy gyógyszer sem.és minden alkalommal mentöt akartam mert tényleg ugyéreztem hogy meghalok.és minden alkalommal.Februärban szülök de szerintem az semmi nem lesz ehhez képest..(nagyon edzett vagyok):D
2009. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Na akkor már csak egy remény maradt, hogy anyum olyan gyorsan szült minket, hogy még beöntésre se volt idő :-)
2009. nov. 14. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!