Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik a menstruációjukat...

Akik a menstruációjukat mindig fájdalom nélkül élték meg azok a szülésnél nagy fájdalom árán szültek vagy ott is megúszták elviselhető fájásokkal?

Figyelt kérdés
Nekem életem során ha 3x fájt a hasam mensinél, de valójában minden tünet nélkül jött meg, még a derekam se fájt, se görcsök. Félek a szülésnél majd meglepődök, hogy hogyan is tud az fájni!32 éves vagyok és 39 hetes kismama
2009. nov. 14. 12:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az jó hír!!!

Nekem is így volt, én írtam, h 4 és fél óra alatt meglett.

Készülj fel, ha ilyen gyorsan jön, akkor olyan lesz, mint a lórúgás, én 5 perces fájásokkal kezdtem:) De hamar túl voltam, beöntés sem volt, igaz nem is lett volna rá szükség, mert előtte 3 napig ment a hasam.

Tömény lesz, de így lesz erőd a kitoláskor, nekem 4 nyomásra meglett. Kis gyorsvonat volt:) Kívánok Neked/Nektek is ilyen szülést:)

2009. nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem a menzi és a szülés is könnyű volt. Elsö baba és 1óra alatt született meg természetes úton, fájdalomcsillapító nélkül. Nem azt mondom, hogy nem fájt, de lehetett volna rosszabb is. Az első fájástól az utolsóig 8óra telt csak el, ebből az utólsó óra volt kemény.

Én mindenkinek ilyen szülést kívánok!:)

6hetes baba anyucija

2009. nov. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én szinte sosem görcsöltem a menszi alatt, max. pici fájdalmat éreztem. Ehhez képest a szülés, na az akkor és ott baromira fáj, úgy érzed sose lesz vége. Első babámat szültem 1 hónapja, így utólag belegondolva baromi gyorsan, a burokrepesztés után 5,5 órával már meg is született. Az eleje nem vészes, nekem az oxytocin után lett húzós, de az a rész és a kitolási szakasz max. 1 órát ha tartott. Szóval fájni fog, de minden pénzt megér a végeredmény...
2009. nov. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is a válaszokat! Ma is voltak fájásaim, még e levegőt is máskép vettem hírtelen, de ez tuti bakfigy lesz az igaziakhoz képest :-) bárcsak már ott tartanék... még 10 nap :-)
2009. nov. 15. 22:58
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt soha semmi bajom a menstruációmmal. A vajúdásnál nekem a combom fájt! Tudom, hülyeségnek hangzik, de a szülésznő megerősített, hogy nyugi, ilyen van. Van akinek a derekába sugároz ki a fájdalom, van akinek a combjába és van akinek a pocakjában marad. Nekem akkor kezdett el nagyon rossz lenni, mikor 5 percesek lettek a fájások. Ha nagyon fáj, akkor kérj érzéstlenítést, nagyon jó! Én 15 óra vajúdás után kértem, a 18. órában kaptam meg, így még maradt belőle a kitoláshoz is. 20. órában született meg a lányom.
2009. nov. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!