Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már szült anyukák, szülésre...

Már szült anyukák, szülésre készülő kismamák, válaszolnátok minél többen?

Figyelt kérdés

Hanyadik héten szültél, hogyan (sürgősségi császár, program császár, hüvelyi), és melyik kórházban?


Mikor aludta át a gyermeked az éjszakákat?


/Tudom, nincs összefüggés, később leírom, hogy miért kérdezem./


2014. jan. 26. 15:03
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:
Nyilván a szülésre még csak készülők akkor írjanak, ha programcsászárral szülnek, és arról persze nem kell nyilatkozniuk, hogy mikor aludta át a baba az éjszakákat. :) Értelemszerűen. Minél több választ várnék! :)
2014. jan. 26. 15:03
 2/58 anonim ***** válasza:
100%

A 38. héten született a kisfiam.

Végig úgy nézett ki, hogy menni fog természetesen is, de végül császármetszés lett belőle.

Baján volt a szülés.

És 3 hónapos korától aludta át az éjszakát a legény.

2014. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
100%

41.héten idították.simának indult,de mivel 10-12 óra múlva sem tágultam ,császároztak. (siófokon)

2 éves kora körül aludta át éjszakát


a 2.-al : 40+3 naposan indult be a szülés.szntén nem tágultam,és császár.


és ő is 1,5-2 volt mire át aludta az éjszakát

2014. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
100%

40. hét, természetes úton, Debrecenben

az első két hétben 6 órát aludt éjszaka, aztán átváltott 8-10 órára

2014. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
100%

39. héten, Bp Szent Imre Kórházban, természetesen.

3-4 hetes korától 5 hónapos koráig átaludta az éjszakát a kislányom, azóta sajnos nem. (most 10 hónapos)

2014. jan. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
92%
41 héten szültem, simán, gyorsan. (15 perc alatt világra is jött.) Budapesten a Bajcsy Zsilinszky kórházban. A fiam olyan 3 hónapos volt amikor átaludta az éjszakát, még az éjszakai etetésre sem ébredt fel. Onnantól nem volt többé éjszakai etetés.
2014. jan. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
100%

1. Kisfiam a 38.hétre Péterfy kórházban Bp-en született. 15 hónapos korától alussza át az éjszakát (én szoktattam le a felkelésekről, mert útban volt a következő baba és nem bírtam az éjszakázást-ugyanis éjjel is evett, de 4 nap alatt átállt).

Sima szülés volt, de a hasamba könyökléssel segített az orvos a kitolásnál.


2. Kislányom a 39. hétre simán született a János kórházban Bp-en. Jelenleg 20 hónapos, de még egyszer sem aludta át az éjszakát, sőt 3-5 alkalommal kel éjjelente szopni. Őt 2 évesen tervezem leszoktatni.

2014. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
100%

40+4, spontan indult, termeszetes szules. 3 hetes kortol fel eves koraig ataludta az ejszakat, azota jobb es rosszabb periodusok vannak. A rossz nagyon rossz es van, hogy hetekig tart, nem tudunk rajonni mitol es hiaba beszel reg mondatokban, nem tudja elmondani miert ebred es miert nem tud visszaaludni. Fogai is osszes kinott reg. 2 eves.

40. Heten vagyok a masodikkal, o meg nem tudom mikor bujik ki.

2014. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyerekemet a MÁVban szültem, 38+4-re, hüvelyi szüléssel. A Lányom 3 éves, ő másfél éves volt, mikor először átaludta az éjszakát, utána még sokáig kelt éjszaka és kb 1 éve alussza végig. A Fiam 15 hónapos, olyan még nem volt, hogy végig aludja az éjszakát, illetve egyszer aludt este fél 10től reggel negyed 6ig és utána szopizott és még picit visszaaludt - nem tudom, ez annak számít-e. Illetve, ha 2-3x felkel szopizni, de alszik is tovább, az végigalvásnak számít???? Mindegy, én több, mint 3 éve nem aludtam végig 10nél több éjszakát :)
2014. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
100%
42. héten, hüvelyi, István kórház, 2 hónapos korában
2014. jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!