Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már szült anyukák, szülésre...

Már szült anyukák, szülésre készülő kismamák, válaszolnátok minél többen?

Figyelt kérdés

Hanyadik héten szültél, hogyan (sürgősségi császár, program császár, hüvelyi), és melyik kórházban?


Mikor aludta át a gyermeked az éjszakákat?


/Tudom, nincs összefüggés, később leírom, hogy miért kérdezem./


2014. jan. 26. 15:03
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
75%

41.héten császármetszéssel. Nem volt sürgősségi császár,de 18órányi vajúdás és rengeteg oxitocin után sem tágultam 1,5ujjnyinál többet.

Az éjszakát kb 2évesen aludta át először,most 4éves de van hogy felébred most is nagyon rossz alvó(sajnos).

2014. jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a Dél-pestiben szültem.
2014. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
100%
41.het, sürgősségi császár, Uzsoki kórház. Hét hónapos, meg tobbszor ebred ejszakankent.
2014. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
100%
38. héten, hüvelyi, Kaposvár, 4 hónapos
2014. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
100%

39. héten,hüvelyi szülés volt,Debrecenben

1 éves és még soha egy éjszakát sem aludt át!

Jobb esetben alszik egyhuzamban 3 órát...:((((

2014. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 Julie S ***** válasza:
100%

38+4, huvelyi, SOTE II

4 honapos a lanyom es meg nem aludta at az ejszakat (bar szopizni felalomban szokott :D)

2014. jan. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
100%

Elso fiam 39+4re szuletett termeszetes uton Londonban.

Igazabol kb 2 eves kora ota alussza at az ejszakat de mai napig elofordul meg igaz nagyon ritkan h egyszer felkel ejszaka. 2 ev 4 hos jelenleg

Masodik fiam pontosan 40 hetre szuletett szinten termeszetes szulessel es szinten Londonban.

O este 9 korul eszik es 4-5 kozott kell enni. Utana meg visszaalszik 7-7:30ig. Ez kb 3 -4 hete van igy addig minimum 2x-3x kelt ejszaka.

O most 8 hetes

2014. jan. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:

Sziasztok!



Nagyon köszönöm, hogy ennyien válaszoltatok.



Van egy barátnőm, nagyon jóban vagyunk pici korunk óta. Ő most várja a második babáját, az első rettentően rosszul aludt, egyhuzamban max. 15 percet, tanúsíthatom, rettenetes volt, 2,5 évesen kezdte átaludni az éjszakát. Szörnyű volt, tényleg, pedig egy tündéri kiscsaj. Most a fogadott szülésznője elültette az agyában, hogy az a tapasztalat, hogy a császáros babák jobb alvók, mert nem éri őket az a stressz, ami a szülőcsatornán való áthaladással jár (én pszichológus vagyok, a férjem orvos, gondolhatjátok, hogyan néztünk egymásra...). Lényeg a lényeg, engem tekintett releváns mintának, az én lányom császárral jött világra, 4 hetesen pedig átaludta az összes éjszakáját (néhányat kivéve, fogzáskor). Nem nagyon teszek fel itt kérdést, de gondoltam gyűjtök egy kis mintát neki, szüléskörülményekről és babaalvásokról. :)


Ő ugyanis most emaitt tendál a prog. császár felé. Értelmes, okos, tündéri lány, pokoli nehéz 2,5 év után, megértem, és én azt is megértem, aki akármitől félve választ császárt, csak ne emiatt legyen. :)))


Ja, a kórház csak engem érdekelt, kíváncsi voltam, hogy valaki találkozott-e már ennek a szülésznőnek az agymenésével.

2014. jan. 26. 17:36
 29/58 anonim ***** válasza:
100%

41.héten hüvelyi úton


5 hónapos korától aludja át az éjszakát a kisfiam

2014. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:

Én mindkét gyerekem császárral szültem (első hüvelyinek indult sürgősségi, a második progi). Az első gyerekem nagyon rossz alvó volt, a második meg jó alvó.

Nem hiszem el, hogy összefüggés lenne.

2014. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!