Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megtehetem, hogy szülés után...

Megtehetem, hogy szülés után maximum 48 órával távozom a kórházból saját felelősségre babával együtt?

Figyelt kérdés
Az eü törvény szerint igen, ezt tudom. De hogy megy ez a gyakorlatban ? Nem szeretnék (lehetőség szerint nem is fogok) 3-4 napot bent tölteni, természetesen ha minden gondtalanul megy. 2. baba.
2014. ápr. 8. 22:02
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
79%
A kérdező nem írta meg, mi a pszichés ok. Nyilván nem ránk tartozik. Kívánom az itt hozzászóló összes fröcsögő válaszolónak, hogy soha ne szenvedjen el olyan pszichés okot, amiért nem akar x napot kórházban tölteni a babájával együtt. Ettől nem borsószemhercegkisasszony, nem kényeskedő stb. Egyszerűen csak van egy ok, ami miatt nem akar ott maradni, ha van rá lehetőség. Bocsánat, de ez kikívánkozott. Olyan könnyű ismeretlenül ítélkezni...
2014. ápr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
64%
Itt a nagyokos! Senki nem kérdezte ilyen formában a véleményedet, feleslegesen feszkózol. Szaranyázni, meg fröcsögni azt tudsz, de a kérdésre normálisan válaszolni nem. Baromira nem kérte senki, hogy kelts lelkiismeret- furdalást. Semmi szükség erre. Főleg, hogy ahogyan előttem is írták, nem tudhatod ki mit miért cselekszik. De otthonról könnyű okoskodni és gonoszkodni.
2014. ápr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

32-es, ha ezt nekem szántad, akkor nem igazán értem a felháborodásodat. Nem gondoltam, hogy bárkinek is lelkiismeret-furdalása lesz a hozzászólásomtól, egyszerűen csak leírtam a véleményemet, ahogy mindenki más is előttem. Nem is igazán értem, hogy egy idegen ember véleménye miatt miért is lett lelkifurdalásod, de ez már a te dolgod. Mellesleg nem okoskodásnak szántam, az enyémnél sokkal kioktatóbb válaszok érkeztek erre a kérdésre, de mindegy is.

Halkan jegyzem meg, hogy alapos pszichés okom lett volna arra, hogy ne akarjak a kórházban maradni, miután megszületett a harmadik gyermekem. Viszont (pont a pszichés ok miatt) eléggé tartottam tőle, hogy ezzel árthatok a kicsinek, ezért erőt vettem magamon, és maradtam. Kibírtam, de nem volt egyszerű. Én így tettem (győzött az itthoni kórházi protokoll "tiszteletben tartása"), de őszintén szólva maximálisan meg tudom érteni, ha valaki nem kíván három napot bent feküdni. És igen, hidd el, nem tudhatod soha, hogy ki mit miért tesz. További szép napot! :)

#31-es hozzászóló

2014. ápr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
32es vagyok és nem neked szántam! A 30as kedves válaszoló válaszára reagáltam!
2014. ápr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!