Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Utolso honapban járó kismamák...

Utolso honapban járó kismamák hogy vagytok? Ti is annyira féltek mint én?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem egeszseges ennyire rettegni, de ha a szülésre gondolok hatalmas kő lessz a szivemen. Irtozatosan felek tőle. Első babás vagyok igy nem tudom mi vár rám és az ismeretlenség és tudatlanság kiborìt! Tegnapelott menstruációs fájdalmakhoz hasonlo görcseim voltak, aztan elmúltak. De már nagyon kínlódok azóta, se fekve, se állva se ülve nem jó a testemnek.

2014. máj. 13. 09:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem félek, pedig némely kismama ismerősöm, aki már megszült, eléggé tapintatlanul, olyanokat mondogat nekem, hogy "szörnyű" meg hasonlók...
2014. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Hát,én nagyon ki vagyok borulva,pontosabban tegnap volt a holtpont úgymond.

Tegnap ctg-n voltam,minden oké,fájás csak egy volt közben,haza küldtek;nyilván.Az orvosom viszont majd csak következő hét közepére adott új ctg időpontot,úgy,hogy közben pár napig szabin is van(konkrétan 9 napra kaptam a következő időpontot,eddig max egy hétre kaptam)

Most 38.hét közepén járok.Messzire lakunk a kórháztól,másfél óra busszal,lelkileg megnyugtatott volna,ha még a héten egyszer rám néz.

2014. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Én hiába ittam málnalevél teát, relaxáltam, vizualizáltam könnyű szülést, beszélgettem a babámmal, mégis nehéz szülésem volt, sőt, sürgősségi császár lett a vége. Ettől függetlenül ne félj tőle, mert lehet, hogy neked szép és könnyű szülésed lesz, de ha nem, akkor is kárpótolni fog mindenért a babád!!!
2014. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Egyszer mar volt egy vetelesem, nekem is elment a baba bar nekem meg a terhesseg elejen!

Eddig buszke voltam hogy egyaltalan nem felek, de amiota joslofajasaim voltak eluralkodott rajtam! Probalok a picire koncentralni, arra amikor vegre a karomban tarthatom vegre az en kislanyomat akire olyan regen vagyom .

Hat a beontes es a varras az amitol legjobban tartok, magatol a szulestol nem

2014. máj. 13. 13:53
 15/24 anonim ***** válasza:
Na nekem is az a kedvencem, amikor ha kérdezed, ha nem, belemennek olyan részletekbe és elkezdik mesélni a legszörnyűbb dolgokat, hogy attól tényleg berezelsz. De én már ezen is csak mosolygok. Tapintatlanság.
2014. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A beöntéstől ne félj, mert egyáltalán nem fájdalmas. Inkább egy kicsit kellemetlennek mondanám. De tudod, mi volt a leggázabb benne az én esetemben? Megkaptam a beöntést, rongyoltam a wc-re (ott a szülőszobán) és nem volt wc papír!!! Basszus, teljesen padlót fogtam. :))
2014. máj. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

A "fejben dől el" szerintem fél igazság...én egyáltalán nem féltem a szüléstől, mégis hosszú és fájdalmas volt..lehet én fejben eldöntöttem, de a gyermekem szopizta az ujját bent, ezáltal lassan haladt át a csatornán:-) és ezt nem elrettentésként mondom, hanem az miatt, hogy van akik úgy ki tudják ezt állítani, mintha minden az anyukán múlna!

Természetes hogy félsz, hiszen egy ismeretlen dolog áll előtted! Izgul az ember, mert ez mellett annyi minden új dolog jön..normális hogy így érzel. Engedd meg magadnak az izgalmat és aztán próbáld elengedni. Amikor elkezdődik elillan minden félelmed mert csak arra fogsz gondolni, hogy hamarosan a kisbabád a karjaidban lesz!! :-) sok szerencsét!!

2014. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Nagyon aranyosak vagytok! Ma is nagyon gorcsol a hasam alul, mintha meglenne a menzeszem es enyhe nyomast erzek
2014. máj. 13. 19:58
 19/24 anonim ***** válasza:
Junius 5-re vagyok kiirva, masodik babam lesz. Remelem nem huzom addig, mert mar nagyon varom, hogy itt legyen egy kis csopseg. Az elsonel nagyon szenvedtem, tenyleg borzalmas volt. Sirtam, orditottam a hajamat teptem kinomba, most megsem felek annyira, mint akkor. Remelem jobb lesz, mint az elozo, kerek majd erzestelenitest, ha lesz ra ido...
2014. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Ma hajnalban görcsökre es hasmenésre ebredtem! Voltam dokinal, annyit mondott hogy a baba és a testem készül a születésre! Kerdeztem hogy ez konkretan mit jelent, de nem szolt csak mosolygott. Hat erdekes
2014. máj. 14. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!