Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Utolso honapban járó kismamák...

Utolso honapban járó kismamák hogy vagytok? Ti is annyira féltek mint én?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem egeszseges ennyire rettegni, de ha a szülésre gondolok hatalmas kő lessz a szivemen. Irtozatosan felek tőle. Első babás vagyok igy nem tudom mi vár rám és az ismeretlenség és tudatlanság kiborìt! Tegnapelott menstruációs fájdalmakhoz hasonlo görcseim voltak, aztan elmúltak. De már nagyon kínlódok azóta, se fekve, se állva se ülve nem jó a testemnek.

2014. máj. 13. 09:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

10-es vagyok. Akkor az utolsó simításokat odalent szerintem tedd meg. Borotválkozás, szülőszobás motyó végiggondolása, ajtóhoz odakészítés... A hasmenés és a görcsök bizony a szülés beindulásának előjelei lehetnek ;)

Csak semmi pánik :) Szorítok neked!

2014. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Egyebkent nem korai meg? Csak a 38. hettol nem szamit koraszulesnek. En is jun. elejere vagyok kiirva, de en meg szeretnem, ha masfel hetet kihuzna...
2014. máj. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Doki szerint a baba 2.70 kg! En is annyi kg al szulettem es 46 cm el! Ismerosom 6 hete szult es 3.20 kg a babaja 34.hetre! Szerintem nem lenne baj mert nem pici mar a babám, engem se tettek inkubatorba. De az igaz hogy szivem szerint meg varnek 1 hetet legalabb! Meg sok elinteznivalom van :D bar tudom hogy ez nem rajtam mulik, ha Zoé baba jönni akkar akkor jönni is fog :)
2014. máj. 15. 08:44
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog még, ne parázz rá. Én is a 37. hétben vagyok, három napja folyamatosak a keményedések, hiába szedem már a magnéziumot. Mindenhogy kényelmetlen, mindenem fáj a méhszájam mégis még csukva van. Nekem az előző lányom 41 hétre született ennyivel, pedig végig azt mondták, hogy 3 feletti lesz. hagy legyen még bent a te babád is és hagy növekedjen. :)
2014. máj. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!