Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Frissen szült anyukák, ti...

Frissen szült anyukák, ti hogy látjátok ezt a kérdést? (lent)

2014. jún. 9. 13:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
12%
Utolsó miért a kérdező nem elvárja, hogy a férfi elmenjen dolgozni, hogy haza adja a fizetését stb.
2014. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
81%
neked van gyereked, utolsó?
2014. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem, miért kell a munkát idekeverni. Ha nem lenne gyerek, a férfi egész nap otthon ülne?

2 ember közösen dönt úgy, hogy gyereket vállalnak. Ha ez azzal jár, hogy a férfinak másodállást vagy túlórát kell vállalnia, akkor húzzon gumit és nem lesz gyerek.

Vagy menjen el ő gyed-re, szerencsére már ennek sincs semmi akadálya.


És nem, én nem vártam el, hogy a férjem hazaadja a pénzét. Azt viszont igen, hogy amikor gyereket vállaltunk felelősségteljesen átgondolja hogy ez mivel jár érzelmileg-anyagilag. H

2014. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
6%
Van miért csak a gyerektelenek nem érthetik meg azt amikor nő kifogásnak használja a gyerekét. Ezek azok akik már pár hónapos csecsemőt hétvégére lepasszolnak a nagyinak mert kell a pihenés, meg bölcsimbe vágják kell a társaság a gyereknek kifogással.
2014. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

tgyás-ra nem mehet férfi, majd max fél év után gyed-re.

Ilyen alapon annak meg minek család aki egy ebédet nem akar főzni, vagy rendeljen legalább valamit. Vette volna be akkor a gyógyszert ő.

2014. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy tgyás-ra nem mehet, ezért írtam gyed-et.


Attól, hogy valaki férjhez megy és gyereket vállal, nem lesz cseléd. Ahogy a férfi sem lesz pénzcsináló.

Amúgy pedig ha nem nagy dolog összedobni egy vacsorát, miért nem képes egy felnőtt férfi ezt megtenni? Hiszen csak egy kis semmiség.

2014. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
15-ös, te kevered a dolgokat. 1 hete szült nőről van szó, te meg tök másról beszélsz.
2014. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
78%
8.! Aha, értem. Tudod, nem mindenki lehet őstehetség minden téren egyből a szülés után mint Te, vagy a szuperanyu társaid.. :)
2014. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem szülés után egy héttel, meg még hárommal sem, nem a kajafőzés volt az első és legfontosabb dolog az életemben, hanem az újszülött gyerekem ellátása,éjjel-nappal. Nem vagyok lusta ember,és főzni is tudok,de szerintem nem kéne a baba ellátását semmiségnek tekinteni,az is igénybe veszi az embert. Én szívesen elfogadtam minden segítséget,hogy én főleg a babával foglalkozhassak. Bár lehet,hogy csak nem vagyok olyan szupernő mint egyesek,akiknek minden megy egyszerre.

Azzal meg mi a gond,hogy a férj keresse a pénzt? Mikor lejár a gyed-gyes,és anyuka is visszamegy dolgozni,akkor sok helyen amellett,hogy a munkahelyén elvégzi a munkát,utána otthon lehúzhat még egy műszakot,mert ugyanúgy az ő dolga marad a gyerek,meg a házimunka.

2014. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

nekem szülés után 6 héttel még úgy fájt a gátsebem (szanaszét szakadtam) meg mindenem, hogy ha álltam, azt hittem kiszakad a méhem és a hüvelyem..

szülés után egy héttel még a világomról nem tudtam.. az egész napom abból állt, hogy szoptatás (inkább szerencsétlenkedés), fejés, sterilizálás. éjjel nappal, 3 óránként. amíg aludt a lányom, addig aludtam én is.

nekem a férjem sokat segített, főzött stb.

2014. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!