Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nalatok hogy folyt el a...

Nalatok hogy folyt el a magzatviz? Hol, milyen korulmenyek kozott es mikor?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 19:45
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! Erdekes hogy hanyfelekeppdn tortenhet, en is nagyon varom mar! :)

35hkm

2014. okt. 1. 23:04
 12/20 anonim ***** válasza:
49%
Mindháromszor a szülőágyon, burokrepesztés után.
2014. okt. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36+6, 2222 mèhszàjèrtèkkel bent fogtak a kórhàzban.este fèl 9kor làttam egy talpat elsuhanni a pocakomban,pici feszülèst èreztem,majd hallottam a pukkanàst.mikor felkeltem folyamatosan csordogàlt,szóltam a nővèrnek,szülőszoba,előkèszítès,majd mãsik kórhàzba àtvittek.màsnap 0:48kor lett meg a kisfiam csàszàrral.:)
2014. okt. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
37.héten, este, lefekvés után kezdődött. De még egy óra múlva is folydogált a kórházban, mikor vizsgáltak.
2014. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Otthon hajnali fél 1-kor. Pukkanást éreztem és hallottam is, kimentem a wc-re és ott láttam, hogy nedvesség folyik belőlem, illetve a wc papír rózsaszínes volt. Rögtön tudtam, hogy menni kell. :)
2014. okt. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15. vagyok. Még kis kiegészítés. Én akkor betöltött 37 hetes voltam. Amikor beérve a kórházba az ügyeletes doki megvizsgált, akkor repedt meg jobban és kitoccsant egy óriási adag víz. Innentől kezdve lettek fájásaim.
2014. okt. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
szia. en 38 hetes voltam mar befektettek mert a mehlepeny 3as fokozatba volt. elotte egy nappal mar fajasaim voltak aztan rreggel kuldtek nstre ahol azt mondtak ezek meg nem azok. ereztem hogy meglesz egesz ejszaka nen aludtam a fajasoktol delutan 2kor gondoltam lefekszek pihenek ra es pont akkor folyt el :) 17:45re lett meg a kisfiam
2014. okt. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egyiknél sem folyt el. Pontosabban úgy volt, hogy nem azzal kezdődött, hanem a legeslegutolsó volt, amikor már tolófájásaim voltak.
2014. okt. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
40+6 hetes voltam, a vizsgálóasztalon feküdtem, épp a 4. amnioszkópiámat csinálta az orvos. Egyszer csak felkiáltott, jééé, folyik a magzatvíz. Én semmit sem vettem észre belőle. (Másnap indítottak volna)
2014. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Aznap este, szépen munkába indítottam a férjemet, (még arra is emlékszem hogy spagettit főztem neki :) ) lezuhanyoztam és egy fürt szőlő társaságában szépen lefeküdtem tv-t nzéni. Olyan 10 körül felhívtam a férjem hogy elköszönjek, aztán el is aludtam. Azt álmodtam hogy bepisiltem, de aztán éreztem, hogy a valóságban is folyik valami. A szép az egészben, hogy akkor még galériás ágyunk volt, öröm volt onnan lemászni úgy, hogy közben még folyt belőlem a magzatvíz. Mindez éjfélkor történt, a férjem, a mentő és édesanyám (náluk volt a "készenlétis" csomagom) egyszerre érkeztek meg. Másnap délután 4kor született meg a kisfiunk.
2014. okt. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!