Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki szült már tudna felvilágos...

Aki szült már tudna felvilágosítást adni, hogy pl. videokban miért kiabálnak a kismamák valamelyiken meg csendben nyomják ahogy az orvos?

Figyelt kérdés
Némelyik elég ijesztően hat!
2014. okt. 20. 11:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Van akinek az esik olyankor, ha nem kel visszatartani a hangját. Van aki meg sem tud szólalni. Én utóbbi voltam, egy hang nem jött ki.
2014. okt. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mind a ket szulesem 4 orat tartott. Az elsonel kiabaltam a vajudas alatt, a kitolasnal szerintem se lehet, ha valoban nyomsz. A masodiknal egy hangom sem volt. Szoval a kiabalas nem hosszitotta meg a szulest, de teny, hogy az elsonel nagyon elfaradtam a vegere.
2014. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%

Egy nőnek szülés közbem minden megengedett- nekem ezt mondta a dokim. Azt kell tenni, ami jólesik. VAlaki csendben tűri a fájdalmakat valaki meg ordít, pl mikor én az első gyerekemet szültem volt egy anyuka, aki végig nagyon obszcén módon ordított, másnap nem győzött mindenkitől bocsánatot kérni, mert egy nagyon szolid kis nőci volt. :) Égett az arcán a bőr rendesen! :)

Én nagyonkat sóhajtoztam, és a végfele ilyen erőtlen kis áááá és jááááj hangokat nyögtem a kitolás közben. Ezt a férjem mesélte... :) De hang nem szűrödött ki a szülőszobánk ajtaján, csak mikor a kisfiunk felsírt! Ő aztán túlkiabált engem! Második kisfiam születésekor 2 szülőszoba volt egymás mellett és szinte egyszerre kerültem be én az egyikbe és egy másik anyuka a másikba, délután 4kor. Nekem már 6kor megszületett a babám, neki meg akkor sírt fel, mikor nekünk letelt a két órás együttlétünk szülés után- olyan fél9 körül. Mondta is, hogy tudta, hogy megszültem, mert hallotta 6kor a kisbabámat, és nagyon irigyelt! :)

2014. okt. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!