Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki érzéstelenítés nélkül...

Aki érzéstelenítés nélkül szült milyen okból?

Figyelt kérdés
Nem kaphattál vagy nem kértél? Elviselhető anélkül is? Úgy néz ki a kórházban nincsen ahol szülni fogok, de emiatt kicsit aggódok....
2015. febr. 28. 17:33
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Indított szülésem volt, kérhetem volna de nem kértem. Féltem a következményeitől, 2 ismerősnek is oxigén hiányos babája született, ő kaptak, lehet hogy semmi köze hozzá,de én nem kockáztattam. Ki lehet bírni, régen is kibírta minden nő.
2015. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
42%
Eszemben sem volt. Meg akartam élni minden pillanatát, minden érzetét. Sikerült és legközelebb sem kérek semmit.
2015. febr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
63%
Én jobban féltem a gerincérzéstelenítéstől, meg hogy utána nem szabad felkelni, mint a szülési fájdalomtól. Ráadásul egy ismerősömnek hetekig tartó szörnyű fejfájása lett az EDA mellékhatásaként. Teljesen elviselhető volt érzéstelenítés nélkül is mindhárom szülésem, és így a kórteremben rögtön felkelhettem. Mentem is a babámért :)
2015. febr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 13-as, az nem spinális érzéstelenítés volt inkább? Annak a mellékhatása a szörnyű fejfájás, volt benne részem nekem is, durva volt...
2015. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyik alkalommal a kórházba érkezés után 30 perrcel, másodszor 15 perccel szültem, akkor ikreket. Idő sem volt ilyenre .
2015. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
73%
fel sem merült bennem h kérjek. Az eda nálunk amúgy is horror összeg... de tényleg, nem is gondolkodtam fájdalomcsillapításon.
2015. febr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
mikor kértem, közölték hogy már nem lehet. Legközelebb a legelején szólok, még egy ilyet nem szeretnék átélni
2015. febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy lehetett volna vagy sem, kis kórházban szültem. Maximálisan megbiztam a dokiban is, a szülésznő is aranyos volt (ügyeletes), nem siettettek, kivárták, mire elindulnak a dolgok, nem kaptam oxitocint, hagytak békén :)

Ennek hatására szerintem teljesen nyugisan alakultak a dolgok, mire igazán fájt, mondta a doki, hogy mindjárt jön a kitolás - ott meg már gondolom nem is adnának semmit.


Második gyereknél se kérdeztem rá, hogy lehetne-e, akkor még inkább biztam benne, hogy menni fog ez másodszor is.

Beértem és egyből a kitolásnál tartottam :D:

2015. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Bevallom, teljesen megfeledkeztem rola, olyan gyorsan tortent az egesz. Maga a szules fajdalmas volt, de nem elviselhetetlen. Inkabb utana, mikor osszevarrtak, meg kikapartak, brr...

De a kovetkezonel sem kerek majd.


14-es: ocsemnek most volt mutetje, s gerincerzestelenitest kapott. Minden nap faj a feje azota is.

2015. márc. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Én az 1. babánál kértem,és kaptam.Az egész 4 óra volt.A 2. babánál is készültem rá,de aztán elviselhető volt.Mire azt mondtam,hogy na,akkor kérek,már esély se volt,jött a baba(3 óra volt az egész).A 3.-nál is le volt beszélve,de Ő 2 óra alatt született,így szinte nem is hatott volna...fájt,de hazudnék,ha azt mondanám,hogy kibírhatatlan volt.
2015. márc. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!