Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szombathelyen szülő kismamák!...

Szombathelyen szülő kismamák! Akinek gerincérzéstelenítéssel programozott császár volt, írna nekem részletesen? Minden érdekel!

Figyelt kérdés
Kb.3-4hét múlva lesz a nagy nap,gerincéréstelenítést ajánlott az orvos,de eddíg csak altatásban volt részem!Tényleg 24 órát kell feküdni?
2010. febr. 18. 23:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Kár h nincs magánrendelése. Én kérdeztem. Már megörültem,h bizti van h hozzájársz,mert sok dokival találkoztam a két terhességem alatt,de ő volt a legnormálisabb.

Ne izgulj a császár miatt! Első baba lesz? Arra készülj,h utána az újszülött részleg kész rémálom!

2010. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Most esett le,h második baba...tiszta lüke vagyok. Előző vagyok!
2010. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Szia Előző!Lehetséges hgy neked küldtem el a szüléstörténetemet?a legelső hozászólónak ígéertem,de bocs neked is,tiszta hülye vagyok!
2010. febr. 25. 17:51
 14/29 anonim ***** válasza:

Szia! 14:42-es vagyok a szerdán szülő:D

A Koppány főorvoshoz járok, teljesen meg vagyok vele elégedve, tök aranyos. Tudom mit érzel, de ennyire ne félj előre, mert a végén még megindul előbb:D Egyébként van valami homeos bogyó, ami lenyugtat csaszi előtt. Szerintem érdemes szedni ezeket a bogyeszokat és nem is olyan drágák. Szoríts, én is szorítok:)

2010. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Vigyázz magadra!Köszi majd megnézem a bogyókat!Mindenképp jelezz amint tudsz!Köszi!
2010. febr. 25. 21:41
 16/29 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó vagyok, megszültem 1 hete, gerincessel, hát mit ne mondjak, nem volt egy leányálom. Nem akarlak megijeszteni, de én mindent éreztem, és nagyon fájt. Most nem tudom, hogy azért, mert rossz helyre kaptam, vagy csak ilyen nyafi vagyok, de iszonyú volt. Hát azt hiszem, ha újra gondolhatnám, altatást kérnék. Neked 6 nap múlva lesz a nagy nap?:) Remélem sokkal jobb élményekkel térsz majd haza:) Akit utánam császároztak, szintén gerincessel, nem érzett semmit. Csak, hogy megnyugtassalak:)
2010. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Szia!Hát nem felejtettél el?Nagyon aranyos vagy!Először is gratulálok a babádhoz,és jó egészséget nektek!Gondoltam ám rád!Közben felmerült nekem egy gond!Az allergiámból kifolyólag nehézlégzésem van,kaptam pipát és nemnagyon akarnak altatni!De a megnyugtató,hogy lesz altatóorvosom akivel megvan beszélve,ő lesz ott.Tudom most a picitől nehéz,de ha van időd írhatnál,nekem mindegy,mert ígyis-úgyis félek!Mennyi ideig kellett feküdnöd?Előre is köszi!
2010. márc. 10. 22:08
 18/29 anonim ***** válasza:
Szia! Köszi:) Feküdni másnap reggelig kell, ha reggel császároznak, akkor úgy este 10-ig ne emelgesd a fejed, nekem így is fájt utána 2 napig. Balra, jobbra lehet forgatni, csak emelgetni nem. Én megemeltem a műtőben, valószínű azért fájt a fejem. Nem lesz egy leányálom az első 24 óra, de ki lehet bírni, én azért örülök, hogy túl vagyok rajta:) Ki az altatóorvosod?
2010. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Szia! Túl vagy már rajta? ez a front lehet segíteni fog és beindul a szülésed
2010. márc. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Szia!Még itthon vagyok.Nem is sok időm van most gondolkodni rajta,nagylányom beteg lett,sajnos elég sűrűn,tegnap megint ügyelet,antibiotikum,éjszakázás,hűtőfűrdő stb.Ez most nagyon hiányzott!Amúgy is nehéz itthonhagynom,így meg pláne!Remélem arra azért egy picit jobban lesz!Amint tudok jelzek!
2010. márc. 13. 17:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!