Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szombathelyen szülő kismamák!...

Szombathelyen szülő kismamák! Akinek gerincérzéstelenítéssel programozott császár volt, írna nekem részletesen? Minden érdekel!

Figyelt kérdés
Kb.3-4hét múlva lesz a nagy nap,gerincéréstelenítést ajánlott az orvos,de eddíg csak altatásban volt részem!Tényleg 24 órát kell feküdni?
2010. febr. 18. 23:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nah, gyönyörű. Nekem ugyanez volt, a nagylányom lebetegedett, én meg mentem kórházba, majdnem Ő is ott kötött ki. Hányt, hasmenés, láz. Majdnem kiszáradt szegény. Én meg úgy mentem szülni. Drukkolok Nektek!!!
2010. márc. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Megszületett Robika,3kg és 50cm!Jól vagyunk,túléltem a műtétet,nem volt vészes,nekem nem fájt semmi,inkább a lábadozás!Jó volt egyszerre látni a picurkámat!Engem 24h fektettek,az volt a legrosszabb az egészben!!!Már jól vagyunk,itthon vagyunk,minden ok!Az előző császáromhoz képest,sokkal jobban viseltem az egészet és előbb is gyógyult a sebem,könnyebben mozgok mint az első után!
2010. márc. 29. 17:14
 23/29 anonim ***** válasza:

Gratulálok!:-)


nekem is Robikám van,és ugyanekkora volt születésekor,mint a Te Robikád,már 20 hónapos,és Ő is szhelyen született:-))

2010. márc. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Ez tök jó!Gratulálok!Kinél szültél?Neked simán ment?
2010. márc. 31. 15:36
 25/29 anonim ***** válasza:

N.leventénél indult ki a feje,de már a Péter Miklós dokinál lett meg a baba,közben cseréltek.

Második babám meg a Barabás J. dokinál született.

Mindkettő természetes volt.Rettegtem a császártól,szerencsém volt,nekem minden elismerésem a császáros kismamáké. Lányom utána sokáig faros volt,de megfordult,aztán vajudáskor bekakilt a magzatvizbe,de engedték megszülni természetesen. Rendesen sokkot kaptam h lehet császár lesz,nagyon félek a mütétektől.

2010. ápr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Nagyon irigyellek!Ügyes voltál!Én a Német Leventéhez járok,a kislányomat is nála szültem,de a Péter Miklós is nagyon kedves,hogy milyen doki azt nem tudom,csak vizitkor volt hozzá szerencsém,de nagyon szimpi!Mekkora a másik gyerkőc?
2010. ápr. 1. 18:36
 27/29 anonim ***** válasza:

Szia! 03-10 17:28-as vagyok:)


Gratulálok:)) Látod, csak túl vagytok rajta:) Örülök, hogy Neked nem fájt és, hogy könnyebben viselted. Nekem az kellett csak, hogy hazajöjjek, itthon már minden simán ment. Tegnapelőtt töltöttük az egy hónapot:D Gratulálok még egyszer és Jó egészséget kívánok Nektek:)

2010. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

A kicsi lányom 9 hós:-)))


Német Levente rendel rendesen is? vagy csak terhesgondozást csinál?mert nekem tök szimpi..és nőgyógyászt akarok váltani

2010. ápr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Szia!Csak most láttam hogy írtál!Sajna magánrendelője nincs,de állítólag már van az SZTK-ban is hétfőnként,de én ott nem voltam mert mindíg a kórházba hívott vissza!De ha érdekel priviben megírom a számát,csak ajánlani tudom,írhatok róla hogy telt a 9 hónap,2 szülés stb.mielőtt döntenél!
2010. ápr. 19. 23:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!