Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha ikreket szül valaki, abban...

Ha ikreket szül valaki, abban az esetben is hazajöhet a babákkal saját felelősségre egy nap után?

Figyelt kérdés
Az anya gyerekorvos, ha számít.

2015. máj. 24. 23:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Ha gyermekorvos az anyuka, akkor ő h biztosan tudja a kérdésedre a választ. Talán kérdezd meg tőle!
2015. máj. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
nagy felelotlenseg.. de lehet en vagyok a hulye de ugy tudom a babakat 72 oraig nem adjak haza az anyuka mehet de a baba marad.
2015. máj. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Akkor a kórház nem kapja meg a fejpénzt a szülésért.
2015. máj. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Mi az istenért nem bírjátok ki azt a pár napot odabent? Mostanában ez a divat. Felelőtlenség.
2015. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 kloetta ***** válasza:
68%
egy normál 40. hétre született, teljesen egészséges babát is rizikós hazahozni, nemhogy 2 valószínűleg koraszülött, kis súlyú csecsemőt. én nem hoznám haza semmiképpen és ha az anya gyerekorvos is, ikreknél szerintem nagyon nagy felelőtlenség lenne.
2015. máj. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

4-es, k.rvára nem felelőtlenség, hanem egyszerűen rossz a finanszírozási rendszer. Nyilván minden csecsemő MEGHAL, ismétlem, MEGHAL, ha nincs 3 napig kórházi felügyelet alatt. Hülyeség.


Kérdező, ha az anya gyerekorvos, akkor jó, ha tesz egy nyilatkozatot, hogy be fogja adni a BCG-t, leveszi a PKU-t, és ellátja minden nap a babákat. Legalábbis van olyan kórház, amely szájhúzogatva bár, de egy ilyen papírt elfogad. Persze 24 óra után csak a pénz harmadát kapják meg.


Ez egykéknél érvényes... Na de ikrek esetén? Ott már necces, ők sokszor jönnek hamarabb, kisebb súllyal, ott nagyobb a rizikó. Elvileg törvény szerint te vagy a gyerekek képviselője, nem tilthatják meg, de ha bármi geba van, akkor gyermekkórházba kell már visszamenni, és ha úgy papírozzátok le a hazajövetelt a szülészettel, hogy aláírod nekik, hogy bent voltál három napot, de már az elsőn hazajössz, majd a harmadik napon irány egy gyerekkórház, az feltűnhet később valakinek...

2015. máj. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor Amerikában meg más országokban ez miért van így? Ott úgy tudom csak császárnál kell több napot benn lenni....
2015. máj. 25. 10:05
 8/17 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet, ha magánklinikán szül?
2015. máj. 25. 10:14
 9/17 anonim ***** válasza:
31%

Sose értettem az ilyen nőket, akik mindig minden máshogy akarnak, semmi se jó úgy, ahogy a másik 5millió ember csinálja.


Ahhoz képest, hogy gyermekorvos, elég ostoba. Van otthon inkubátor pl? Ha azt nem adtak az orvosi diploma mellé, akkor szerintem ez a kérdés ennyi, és inkább maradjanak a kórházban, amíg kell.

2015. máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen utolsó megnyugtatpak, ilyen emberekkel mindig fogsz találkozni. Látszik az intelligens irományodból, hogy a nyomába se érsz, ő nem áll hülyékkel vitatkozni, hanem csinálja amit jónak lát. A 40. Hétben jár, oda mi a bánatnak inkubátor. Normális válaszokat köszöntem!
2015. máj. 25. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!