Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a szülési módszerről? Ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 13. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Igen. Az első gyermekem császárral született, és nagyon sajnálom, hogy nem lehettem úgy vele, ahogy szerettem volna. Ha lenne rá lehetőség, én benne lennék egy ilyen szülésben. Nem mindenki bírja, de speciel eü múlttal én simán megtenném. Nem kell kötelezőnek tekinteni, de ha lehetőségként választható lenne, az nagyon jó lenne. Aki szeretné, had tegye meg.
2015. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Én nem tudnám megtenni, hogy a beleim közt turkáljak :) De aki szeretné, az tegye.
2015. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
A baba fejét és vállát kiemeli az orvos, neked csak le kell nyúlnod és felhúznod őt a mellkasodra. Nem te vágod fel magad és nem turkálsz a beleid között... nem kell ennyire túldramatizálni azért.
2015. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
"Ne pofázz bele" -értem. Ezen a szinten tényleg nincs miről beszélgetni. Véleményem szerint nem tudod, hogy néz ki egy császármetszés és ezért indokolatlan képet képzelsz magad elé (lásd, hogy a beleid között turkálsz a gyerekért). Ezért mertem azt mondani, hogy túldramatizálod, mert a látvány nem ilyen drasztikus. Ha szerinted ezt alpári stílussal kell kompenzálnod, te tudod.
2015. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem értem. Miért szólogatsz be? Én nem reagáltam, nem szóltam semmit a te kommentedre. Te miért szólogatsz be nekem? Nem mindegy hogy mi az én véleményem? Hagyjál már békén légyszives.
2015. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én inkább annak örülné, ha értetlen burokkal emelnék ki

[link]


így szerintem nem hirtelen éri a légnyomáskülönbség.

2015. júl. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*örülnék, sértetlen burokkal
2015. júl. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%-os: Helyette baromi veszélyes, mert a gyerek aspirálhatja a magzatvizet.
2015. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Nekem nem volt lelki problémám a császáraim miatt, nem éreztem úgy, hogy nem az én gyerekem (ezt nem is értem, miért gondolja az anyuka). Tehát nem látok nagy különbséget, hogy az orvos húzza ki teljese a babát, vagy csak félig és én húznám ki teljesen. Ha ez lenne protokoll, ezt csinálnám, de nem kérném. Nem látom igazán értelmét, de nem zárkózom el tőle.
2015. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8-asnak, amúgy nem semmi, hogy 1000 hozzászólás mellett senkinek nem jutott eszébe hogy veszélyes is lehet..

[link]


de én hiszek neked

2015. júl. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!