Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a szülési módszerről? Ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 13. 15:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én örülök, hogy szépen elválasztják egy kis függönnyel és miután kiemelték, azután teszik mellém. Így is elég bizarr, hogy az ember mellkastól lefelé csak ráncigálást érez és turkálást. Ha nem lenne rossz a babának, akkor inkább altattatnám magam (csak sajnos a babának jobb, ha az ember ébren van közben ezért muszáj így :(. )

Láttam videókat és az nem zavar ha máson csinálják, de ha rajtam az akkor is elég félelmetes, ha nem nekem kell félig kiráncigálni a babát. Így is örömteli élmény, hogy anyuka leszek, de az ilyet meghagyom az extrémebb embereknek.

2015. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én igen....bár mindhárom gyerekemet hüvelyi úton szültem,a köldökzsinórokat mindháromnál én vágtam el(az Apjuk nem merte).
2015. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. Nem attól lesz valaki jó anya, hogy ő huzza ki a hasából. Amúgy amikor a kitolás van a természetes szülésnél akkor sem az anya kezébe pottyan.... jó ott azért közreműködik, de ott is a doki fogja előszőr és a császárnál is. Szerintem már nem tudják hova fokozni a dolgokat, bár biztos lenne rá igény.
2015. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!