Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi erről a véleményetek,...

Mi erről a véleményetek, császárral világra jött lányok /nők?

Figyelt kérdés

Elsősorban azokra lennék kíváncsi, akik császármetszéssel jöttek a világra, hogy saját szülésük esetében tapasztaltak-e ehhez hasonló dolgokat.


Nem vagyok császárellenes egyáltalán, csak tapasztalatokra lennék kíváncsi! Köszönöm!


[link]



2015. dec. 3. 15:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a cikket egy pasi írta, aki még csak nem is szülész-nőgyógyász. Egy férfi asztrológus akarja megmondani a tutit a szülésről...

Ennyi erővel én is oszthatnám az észt a pilótáknak, elvégre, láttam már játékrepülőt.

A cikk semmitmondó, nincs semmilyen orvosi/tudományos ténnyel igazolva az elmélet, és végtelenül sértő.

2015. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

hát ez a "cikk"valami botrányos...

annak ellenére,hogy én nem tartom kizártnak,hogy a születés körülményei hatással vannak a gyerek személyiségére(de az is lehet,hogy fordítva..és a gyerek személyisége a születés körülményeire,hiszen az alap természet már születéstől megvan)


De én is azt érzem,hogy mintha a csaszi valami ördögtől való dolog lenne a szöveg FÉRFI írója szerint...az ilyennek sajnálom a feleségét.

plusz adalék...rákattintottam a honlapjára...TEEEEE AAATTTYAAAÚRISTEN!!!!

2015. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

(Azért az sokat mondó, hogy az első 7 válaszolóból 4 azt mondja: "Császárral születtem, természeteset akartam, de végül én is császárral szültem." Azért valahol csak van igazsága a cikknek!!!)


Én magam császárral születtem farfekvés miatt, ennek eddig nem sok jelentőséget tulajdonítottam. Jelenleg várandós vagyok, és természetes szülésre készülök! Amennyiben bármilyen komplikáció adódik, természetesen elállok ettől a tervemtől, nyilván mindent az orvosra és kettőnk legnagyobb biztonságára bízok.

2015. dec. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

utolsó,igazából ha megkérdezel random 10 természetesen született nőt,ott is hasonló lesz az arány..a dokik nem kockáztatnak..indokolatlanul sok manapság a császár,ez tény,de szerintem ennek semmi köze az anya születési körülményeihez...én például olyan gyorsan születtem első gyerekként,hogy anyut éppencsak sikerült a szülőágyra rakni,mert nem hitték el neki,hogy jövök..én meg nagyon sokáig vajúdtam,és végül császáros lettem az elsővel..a másodikat pedig simán megszültem,majdnemhogy "röhögve",annyira könnyű szülés volt...

ha pedig te is tovább kattintasz, a cikk írójának életművére...hááááááát,ez az "ember" nem a többi ember közé való azt hiszem..

2015. dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A cikknek azért nincs igazságtartalma, mert nem reprezentatív a minta.

Ezt akkor kellett volna elkezdeni vizsgálni, amikor a válaszadók anyukái szültek. Feljegyezni a születés körülményeit, a császár okait, majd végigkísérni a csecsemőkort és az egyén teljes életútját odáig, hogy ő is szül. Ezek után lehet ok-okozati tényezőket, tanulságokat levonni.

Egyébként a nagymamám 4 gyereket szült, a nénikém (a lánya) egyet sem, mert korai vetélései után úgy döntött, nem vállal gyereket. Az én anyukám 3 természetes szülésen esett át, én mégis mind a kétszer császárral szültem. Az egyik gyerekem pici korában utálta az alagutas játékokat, most már ovis, szereti. A kisebb mindig is szerette.

Ez a hapek egy idióta.

2015. dec. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hülyeség az egész cikk.

Életmentő császárral születtem, de mégsem félek az alagutakban, imádom a zárt csúszdákat :-)

Nekem is volt egy császárom és egy természetes szülésem, de a császártól jobban rettegek (mert harmadszorra valószínű az lehet csak).

A császárral született lányomnak sincsen alagút fóbiája nyomokban sem (unom már az ilyen erőszakkal gyártott elméleteket).

2015. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!