Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti mit szoltok ehhez? Most...

Ti mit szoltok ehhez? Most fogok szulni es anyukammal megbeszeltuk, hogy ket hetig nalunk lesz, ha hazajovok a korhazbol, segit a baba korul es fozni.

Figyelt kérdés
Ezt kovetoen a parom mondja az anyukajanak, hogy ket het utan pedig johet o ket hetre. En teljesen kiakadtam, nem akarom hogy ket hetig nalunk legyen, nekem o nem segitseg. Mindenbe beleszolna, es en udvariassagbol nem szeretem visszautasitani, es ezt nem gondolom h pont szukes utan jol viselnem. Jot akar, de nem szeretnek 2 hetig 0-24 ben vele lenni.A parom szerint ami az egyik szulonek jar, az a masiknak is. Szerintetek?
2015. dec. 9. 18:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
58%
Igaza van a párodnak.
2015. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
72%

Elsősorban a férjednek kellene 2 hétig veled lennie, és a kicsit meg a háztartást közösen ellátnotok. Ő egyáltalán nem tud ebben veled együtt részt venni?


Én a saját anyukámat és az anyósomat se költöztetném hetekre magamhoz (bár nálunk él a férje mindkettőnek, így nem szakítanám el a párokat sem egymástól ennyi időre).

2015. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:
Nekem anyukammal nincs bajom, sott en szeretnem hogy ott legyen.
2015. dec. 9. 18:06
 4/67 anonim ***** válasza:
66%
Én se szerettem volna, ha anyós jön, de teljesen jogos, pont olyan szülő a férjed is, mint te, és az anyós pont olyan nagyszülő, mint a te anyukád.
2015. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
60%
Az eddigi válaszokat vedd duplán,nem írom le én is ugyanazt.
2015. dec. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
59%
A férjednek van igaza.
2015. dec. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
59%
Vagy mindkettő vagy egyik sem... nincs jogod kivételezni!
2015. dec. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
52%
nálunk is így volt ahogy a párod akarja, de ragaszkodtam ahhoz, hogy a két anyuka között legyen egy hét szünet amikor egyedül élvezhetem a babám. szeirntem semmi rendkívüli nincs abban, hogy a párod szeretné, ha az édesanyja osztozna az örömötökben.
2015. dec. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
60%
Én megértelek téged is, meg a párodat is. Jussatok dűlőre. Lehet, hogy anyukád sem lesz ott két hetet. Mi is így terveztük, de aztán egy hét után mondtam, hogy köszönöm, de nincs szükség a továbbiakban, mert belejöttünk, ami olyan volt, azt megmutatta. Anyukám nem sértődött meg, értette, hogy most hármasban szeretnénk lenni. Majd meglátjátok ti is, hogyan kényelmes nektek.
2015. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
54%

Anyukáddal vállaltál gyereket?

Lehet, hogy előbb fel kellett volna nőni.

2015. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!