Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti mit szoltok ehhez? Most...

Ti mit szoltok ehhez? Most fogok szulni es anyukammal megbeszeltuk, hogy ket hetig nalunk lesz, ha hazajovok a korhazbol, segit a baba korul es fozni.

Figyelt kérdés
Ezt kovetoen a parom mondja az anyukajanak, hogy ket het utan pedig johet o ket hetre. En teljesen kiakadtam, nem akarom hogy ket hetig nalunk legyen, nekem o nem segitseg. Mindenbe beleszolna, es en udvariassagbol nem szeretem visszautasitani, es ezt nem gondolom h pont szukes utan jol viselnem. Jot akar, de nem szeretnek 2 hetig 0-24 ben vele lenni.A parom szerint ami az egyik szulonek jar, az a masiknak is. Szerintetek?
2015. dec. 9. 18:00
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim válasza:
25%
A hisztidböl kifolyóan te még nem nőtél fel a gyerek válaláshoz, gyerekneveléshez!! Biologiailag lehet, de agyilag biztos nem! Sajnos te tipikus az a nő vagy akinek az annyja a mindene, és nem tud elszakadni a szoknyája mellöl. Ha nem álsz a saját lábadra miharab, elöbb utobb a kapcsolatod is rámehet!
2015. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, megerositettetek abban h nem kell 2 hetig elviselnem csak azert anyosomat, mert anyujam segit nekem.
2015. dec. 10. 20:20
 63/67 anonim ***** válasza:
65%
61-es válaszoló. Neked meg inkább a helyesírást kellene gyakorolni ahelyett, hogy itt bunkó módon kritizálsz másokat. Ilyen írással kiderül alul iskolázottságod és primitívséged.
2015. dec. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
47%

62:

Párodnak viszont jó lesz hogy két hétig egy pillanatra se lehet a kicsivel meg veled hármasban, mert végig ott lesz anyukád aki mindent megcsinál és párod majd haszontalannak és feleslegesnek érzi magát ha hazaér melóból?

Aztán meg csodálkozol ha utána meg nem segít a kicsivel, mert anyós úgyis jobban tudja szerinted, minek törje magát.

2015. dec. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
52%

53: Annyira álságos vagy:

"Anyaként mindig meglepve olvasom, hogy milyen sokan írjátok hogy pár nap anyukátokkal való együttélés után megbolondulnátok.... ez nagyon szomorú számomra :-( "

Utána meg írod, h anyósod nem mehetett segíteni, a férjed anyjával való kapcsolata az smafu ilyen szempontból?

Ha ennyire fontos neked az anya-gyerek kapcsolat, akkor a férjed anyja miért nem segíthetett ugyanannyit a KÖZÖS gyereketeknél, neki is ugyanúgy unokája.

Szerencsére engem kényeztetés helyett megtanított anyám takarítani, meg főzni és szüléskor tiszta lakásból, tele mélyhűtővel mentem szülni, amikor hazaértem minden rendben volt és 1-2 hétre elegendő főtt kaja is akadt, csak meg kellett melegíteni. Max. mosás volt több, de 1-2 adaggal többet berakni a gépbe a férjemnek nem igazán okozott problémát.

Én nem vártam el édesanyámtól, h hirtelen lépjen le a munkahelyéről 2-3 hétre és kockáztassa a kirúgását nyugdíj előtt. Nem mindenhol tolerálják, hogyha bejelented, h bocs ma szült a lányom, nem jövök két hétig.

Amúgy igen végül kivett 2-3 nap szabit, hogy meglátogathassa az unokáját,mert nagyon messze lakik, és utazás is sok idő. De nem vártam el tőle h főzzön v takarítson, az unokáját jött látogatni, nem cselédnek.

2015. dec. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
37%
Nem baj utolsó. Ne aggódj, ő sem fogja tőled elvárni, hogy segíts neki, ha ő lesz nehéz élethelyzetben. Ez felétek úgyis így megy. Szerencsére más anyukája megteheti, hogy segítsen egy ilyen fontos alkalomnál. Végtelenül sajnállak, hogy te így jártál.
2015. dec. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
78%
65: anyukám jelenléte nekem volt segítség. Ha a férjemnek van egészségügyi gondja és ő attól érzi jól magát hogy itt az anyukája, akkor természetesen szívesen látjuk. De neked nyilván ez is furcsa.
2015. dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!