Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Könnyű terhesség = könnyű szülés?

Könnyű terhesség = könnyű szülés?

Figyelt kérdés
Vagy erre nincs általános recept, hogy akinek a terhessége gondtalan, az szülni is vígan fog?
2016. jan. 20. 14:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így nem igaz, bár nekem könnyű terhességem volt és viszonylag könnyű szülésem. Nekem a terhességig eljutni volt nehéz. Én úgy fogom fel, hogy így kárpótolt az élet.
2016. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a vígan szülésben én nem igazán hiszek. :) Problémamentes terhességem volt, végig jól éreztem magam. A szülésem szerintem átlagos volt, beavatkozásra nem volt szükség de rövid nem volt.. 10 óra az első "értelmes" fájástól kezdve, ebből 7 óra a szülőszobán.
2016. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Neeeeem. :)

Nekem olyan könnyű terhességem volt, amilyet csak álmodni lehet. Csak a hasam nőtt, semmi kellemetlenségem nem volt. Aztán a szülés nagyon-nagyon durva volt... :/ :/

2016. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a terhességem volt nagyon nehéz, a szülésem viszont szó szerint víg volt :) összvissz öt óra volt az egész, az összes fájdalom max húsz perc volt.
2016. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mind a kettő szerencse kérdése! :)

Nekem igaz császár lett a vége mindkettőnek, de az első terhességem álom volt, a második már nem annyira. Barátnőmnek szörnyen rossz terhesség után villámgyors szülése volt.

2016. jan. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Ez csak mézes maszlag/madzag a félős kismamáknak.
2016. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekrm mindket szulesem gyors volt, osszessegeben nem panaszkodhatok. A 2. terhessegemnel semmi gond nem volt vegig, csak teltek a honapok.

Az elsonel volt reszleges placentalevalas a 2. trimeszter elejen, elviselhetetlen gyomoreges, majd hasonlo foku aranyer, vizesedtem es hiztam is rengeteget (ez mondjuk az en hibam volt). Szoval az szulesem nem volt aranyos a terhesseggel.


Ez alapjan en azt mondom, hogy az allitas alaptalan. :)

2016. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez bejött és még könnyen is estem teherbe,de egyébként nincs összefüggés a 2 között. Ismerek olyat,akinek problémamentes terhessége volt,amit végig jól bírt,de a szülés nagyon nehezen ment,császároz i kellett végül,nem ettől függ és ha valaki végigszenvedi a terhességet sem feltétlenül lesz komplikált,nehéz szülése.
2016. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Akkor ezt buktam. Pofátlanul könnyű terhességem van, mondjuk sejtettem, hogy ez nem garancia az üdvösségre. 😁

28 hkm

2016. jan. 20. 14:55
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem könnyű problémamentes terhességem volt. Imádtam!!

Maga a szülés (tehát a kitolási szakasz)is gyors, 2perc volt az egész,semmi beavatkozásra nem volt szükség. Első baba volt.

De a vajúdás hosszú volt. 16 óra. Ebből 3 és fél óra volt elég húzós.

2016. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!