Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Könnyű terhesség = könnyű szülés?

Könnyű terhesség = könnyű szülés?

Figyelt kérdés
Vagy erre nincs általános recept, hogy akinek a terhessége gondtalan, az szülni is vígan fog?
2016. jan. 20. 14:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Bár így lett volna. Problémamentes, mintaterhesség után szörnyű szülés, egy napos vajúdással. Haláli volt.
2016. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%
de hékás, nem beszéltünk arról, ami szülés után következik, az lesz ám az igazi buli :D És az nem csak 9 hónapig vagy egy napig tart majd ;)
2016. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 3-ból egyre volt ez érvényes :)

Mindhárom terhességemnél csak a hasam nőtt, semmi tünet, probléma nem volt. Hányás, hányinger, sav stb...mind elkerült.


A 2. szülésem szó szerint víg volt, cakk-pakk 40 perc az első fájástól a lepény megszületéséig... :)

2016. jan. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nincs recept. A lányommal aránylag könnyű terhességem volt, ezt követte egy 31 órás vajúdás után a császármetszés. Most nehéz a terhességem, a harmadik harmadban mindenféle betegség utolért, gégehurut, homloküreggyulladás, hasmenős vírus, és tudom, hogy császár lesz max 2 héten belül, mert a baba mindeközben hatalmasra nőtt.
2016. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nagycsaládban nőttem fel legidosebbként, tehát az utána nem aggaszt annyira - bár néha elgondolkodtat.
2016. jan. 20. 16:50
 16/17 anonim ***** válasza:
Én nem szültem de anyukám mindig azt mondja, hogy velem szörnyű volt a terhessége, viszont fél !!! óra alatt megszülettem. Nővéremmel könnyű terhessége volt és átlagos hosszú szülése, öcsémmel is könnyű terhessége volt, kis hányinger az elején, de semmi különös, aztán szegény kb egy napot vajúdott köldökzsinór kétszer volt öcsém nyakára tekeredve meg minden. Szegény öcsém is mikor bementünk megnézni elég gané állapotban volt kékes lilás, vöröses foltos lapos fej. Nem volt egy szépség na, megszenvedte ős is. De pár nap elteltével már rendes baba alakja lett és mindenki faljajdult milyen szép, mikor a monitoron mutatták (influenza járvány volt, februárban született)
2016. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Remélem nem :D
2016. jan. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!