Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés elott állók, nem féltek?

Szülés elott állók, nem féltek?

Figyelt kérdés

Minden osszepakolva, tervezett es várt baba, de nagyon felek néha. Most mar bármikor szülhetek, es néha rám tor a rettegés, pl.most is, az ismeretlentől, hogy menni fog-e, hogy biztosan tudni fogom-e, ha menni kell, hogy merem-e majd hívni a szülésznőt - nem is vagyunk teljesen egy hullámhosszon -, hogy milyen anya leszek. Első baba. Hogy nyugodjak meg?

39 hkm


2016. ápr. 8. 22:45
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Rendben, írni fogok!

Hihetetlennek tűnik, mert nálam sincs semmi jósló, csak keményedés, de az se annyira rengeteg, félek, indítás lesz a vége..

2016. ápr. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
3-as,gondoltam, hogy férfi orvos volt, mert lehet, hogy ezrek szültek a keze alatt, de ha maga sosem tette, nem tudhatja, milyen érzés.
2016. ápr. 10. 07:06
 13/43 anonim ***** válasza:

40+1 hkm vagyok...

Én is rettegek az indítástól :(

Ma elég szépen keményedek, de semmi jósló fájásaim nincsenek.

Ti fiút vagy lányt vártok?

Nekem ez a 2ik terhességem és kisfiú lesz.

(kis lusti)

2016. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:

Ne aggodjatok, az nem jelent semmit h nincsenek josloitok. Nekem sem volt az elsőnél. A másodiknak viszont annál inkabb!

NNekem egyik szulesem sem magzatviz elfolyassal indult.


Az elsőnél reggel nstre voltam behivva a szuloszobara. Semmit nem mutatott a gép es en sem ereztem semmit. Kinyilva sem voltam, csak a mehnyakam volt picit megrovidulve.

Szépen hazamentunk, nyár volt ezért kint pihentem a kertben, mikor úgy kettő körül ereztem egy tompa mensi szerű fajast. Aztán meg egyet, es meg egyet. :-) de ezek tompak voltak. Nem is gondoltam volna semmire, ha pisiles után nem lett volna picit véres a papír. Akkor hívtam a dokim. Mondta h merjem fel órán keresztül a fajasokat. 5 perc alatt jöttek es fel percnél hosszabbak voltak. Így indultunk.

Éjjel fel kettőkor született meg a fiam. :-)


Szóval nekem is a semmibol indult.

2016. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

Nekem is fiú lesz. Ma fura nap volt, mintha hirtelen tok nagyot nőtt volna a hasam. Elég nehézkesen mozgok, kemény reflux gyötör múlt éjszaka óta. Talán már nem lesz bent egy hetet. Megpróbálok elalvás elott csupa szépre gondolni.

Azt hittem, aki mar szült, az nem aggódik annyira. 😊

2016. ápr. 10. 22:23
 16/43 anonim ***** válasza:
Egyben vagytok meg?
2016. ápr. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:

13# vagyok.


Én sajnos még igen :(

Kórházba is kerültem, kapok naponta pose-t és várunk.. :/

40+3

2016. ápr. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
Én ma töltöttem a 40. hetet, nem félek, de 2. babám, az elsőnél én is féltem, nyugi ott majd nem fogtok, minden megy ahogy mennie kell :)
2016. ápr. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

13 és 17es vagyok.

Nekem is második baba :D

Én elsőnél nem féltem..

Most viszont tartok a beindítástól vagy császár...

Mert ha nem indul be a szülés akkor ez következik :/

2016. ápr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Hát igen indítás volt!!

De kevesebb mint 4 óra alatt megszületett 💖

2016. ápr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!