Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés elott állók, nem féltek?

Szülés elott állók, nem féltek?

Figyelt kérdés

Minden osszepakolva, tervezett es várt baba, de nagyon felek néha. Most mar bármikor szülhetek, es néha rám tor a rettegés, pl.most is, az ismeretlentől, hogy menni fog-e, hogy biztosan tudni fogom-e, ha menni kell, hogy merem-e majd hívni a szülésznőt - nem is vagyunk teljesen egy hullámhosszon -, hogy milyen anya leszek. Első baba. Hogy nyugodjak meg?

39 hkm


2016. ápr. 8. 22:45
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Ma kora délután megszületett a lányom! :) 39+0 - ra, 3150 gramm és 50 cm :)
2016. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Gratulálok, jó egészséget kívánok Nektek! :)
2016. máj. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

Szívből gratulálok!

Edit, nem volt semmi bajom, nagyon világos volt a szuloszoba, ezért nem (sem) bírtam aludni.

Viszont szégyen, hogy azóta se írtam: 25-én este megszületett a kisfiam 55 cm-rel es 3250 grammal.

Reggel 6-kor repesztettek burkot, 8 körül indítottak az oxitocint. Ugy tudtam, eleg jo a fájdalom küszöböm, de szenvedtem, mint a kutya. Kaptam epiduralt. Du. 4-ig csak 1 cm-t tágultam, igy a doktorno sziket emlegetett. Akkor elindult a baba, de meg majd 4 óra kellett neki.

De megvan, gyönyörű, es odáig vagyunk érte!

2016. máj. 4. 18:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!