Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés elott állók, nem féltek?

Szülés elott állók, nem féltek?

Figyelt kérdés

Minden osszepakolva, tervezett es várt baba, de nagyon felek néha. Most mar bármikor szülhetek, es néha rám tor a rettegés, pl.most is, az ismeretlentől, hogy menni fog-e, hogy biztosan tudni fogom-e, ha menni kell, hogy merem-e majd hívni a szülésznőt - nem is vagyunk teljesen egy hullámhosszon -, hogy milyen anya leszek. Első baba. Hogy nyugodjak meg?

39 hkm


2016. ápr. 8. 22:45
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, holnap kell befeküdnöm, poset kapok majd én is, de remélem, túl sokat nem várnak, mert szeretnék már szülni.

40+5 hkm

2016. ápr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
20-as, gratulálok! Írnál kicsit részletesebben? Milyen volt, mit lehet tudni a babarol, stb.? :-)
2016. ápr. 13. 06:54
 23/43 anonim ***** válasza:
Nálam a túlhordás segített a fèlelem leküzdésében. Úgy értve, hogy már annyira elegem volt a várakozásból, hogy már nem érdekelt, hogy fájni fog-e, meg tudom-e csinálni stb., csak már legyen kint a picuri
2016. ápr. 14. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Mi van veletek? Mi még mindig egyben...
2016. ápr. 17. 23:37
 25/43 anonim ***** válasza:
Még nálam is, pedig azt hittem, hogy ma szülök... Reggel 7-kor 10 perces fájásokra ébredtem, de úgy tűnik, hogy csak vaklárma volt... Nem bírom már... :)
2016. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Mi is egyben, holnap megyek reggel 9:15-re a korhazba, lehetsegesen elinditjak a szulest. De nem biztos :(
2016. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Én holnap UH - ra megyek, utána megmondom az orvosnak, h legyen szíves, nézzen már meg, hogy hogy állunk... Kínlódás már ez az egész, hetek óta nem alszom, most meg már ülni sem tudok kényelmesen, feszít a gyerek. Szerintem neki sem olyan kényelmes már bent, nem pörög annyit. Mocorog, de inkább csak feszíti magát, én meg már sírni tudnék a fájdalomtól.
2016. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Nem inditottak el a szulest, ujra itthon vagyok. Jovo heten kedden inditjak, ha addig nem indul el... De akkor tenyleg...
2016. ápr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

Most jövök a doktornotol, minden rendben, 3277 gramm ra merte a gép a babát. Akinek a doktornő szerint hétfőn volt a terminust, szerintem szombaton. Pénteken főorvosi bemutató lesz. Ha semmi nem történik, vasárnap este folrakjak a tagitot es legkésőbb hétfőn megjön a baba. Szombaton lesz a születésnapom, szoval meg az is esélyes.

Kitartás nekünk!

2016. ápr. 20. 14:17
 30/43 anonim ***** válasza:

Én is most jöttem UH - ról, 2860 g a lányom. (38 hetes vagyok amúgy). Mondtam a dokinak, h tegnap fájásaim voltak, annyit mondott, h ilyenkor már természetes. De jó. Olyan furcsa nekem, h meg sem nézik, nem nyílok -e vagy vmi... Hétfőn kell mennem nst-re, de jó lenne addigra megszülni. Hatalmas a hasam, nehéz, feszül, nem jó már.

Kitartás, lányok :)

Ti hol fogtok szülni amúgy?

2016. ápr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!