Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés elott állók, nem féltek?

Szülés elott állók, nem féltek?

Figyelt kérdés

Minden osszepakolva, tervezett es várt baba, de nagyon felek néha. Most mar bármikor szülhetek, es néha rám tor a rettegés, pl.most is, az ismeretlentől, hogy menni fog-e, hogy biztosan tudni fogom-e, ha menni kell, hogy merem-e majd hívni a szülésznőt - nem is vagyunk teljesen egy hullámhosszon -, hogy milyen anya leszek. Első baba. Hogy nyugodjak meg?

39 hkm


2016. ápr. 8. 22:45
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, 18-an megszuletett a kisfiunk :)

3640 gramm, 55 cm!

2016. ápr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Szivbol gratula a kettes versenyzonek!

Penteken megyek a szulesznohoz, aki benyul egy s a mehszajat elvalasztja a buroktol. Elvileg ettol beindul az oxitocin termeles.

2016. ápr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
30-asnak Delftben (Hollandia)
2016. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

2-es, gratulálok! Akkor mar a 41. heten is tul voltál, igaz? Hogy ment? Azt írtad, félsz tőle...

Nagyon szép méretű babád lett... :-)

En a Szent Istvánban fogok szülni.

2016. ápr. 20. 23:40
 35/43 anonim ***** válasza:
Meg mindig orulhetek a nagy pocakomnak, de tenyleg olyan aranyos :) Kerdezo! Te is elvezheted még az izgo-mozgo pocakot?
2016. ápr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

Igen, és épp ctg-n ülök.

Utána főorvos is megnézi. Holnap lesz a születésnapom, reméltem, hogy a babának külön, de mar annak is örülnek. Mikor kiírtam a kerdest, nem gondoltam volna, hogy meg mindig bent lesz.

Majd írj, hogy mi volt ma!

2016. ápr. 22. 06:53
 37/43 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, 41+4. héten éjjel elkezdett folyni a magzatvíz, de fájások nem jöttek.

Így 6 órával később bekötötték az oxyit.

2 óra elteltével 2 perces fájásokkal kezdődött.

A végére már 1 percesek voltak kb, durva volt, 5,5 órán keresztül...

Nem akart lemenni a hasam, nagyon fent volt a baba, ezért szívófogóval húzták ki.

De a tolófájások már jók voltak, nem fájt.

A doki szerint is nagyon nehéz szülés volt, de túl lehet élni, mindenesetre nem gondolok újabb gyerekre pár évig 😀

De persze megérte, hát hogyne, azok a gyönyörű szemek mindent megérnek! 


Hajrá lányok, írjatok, ha van vmi!

2016. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
18-as vagyok nekem pénteken indították és meg is született a pici lányom 3400 grammal és 51 cm-el :)
2016. ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

Nagyon gratulálok nektek! Nálam meg semmi, de ma este bejöttünk a kórházba. Elvileg nemsokára ballont tesznek föl, reggelig hátha hat, aztan jon a burokrepesztes.

Ami a fura, higy a szülőszobara raktak aludni, hat a diko marha kemény, es irtó világos van.

2016. ápr. 24. 21:34
 40/43 anonim ***** válasza:

"Ami a fura, higy a szülőszobara raktak aludni, hat a diko marha kemény, es irtó világos van."

Kerdezo, minden ok nalad? Surgosen nyomd meg az orvoshivot! (nem ertek semmit az utolso mondatbol) Nalam semmi, de ugy gondolom megelozol, szoritok neked!

2016. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!