Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pszihològustól kaptam...

Pszihològustól kaptam papirt, hogy felek a szulestol?

Figyelt kérdés
Nem kertem a papirt megis adott fel eve jarok oda sokszor szoba jott h vagyom egy babara de iszonyatosan felelmetes nekem a szules. (Kerlek ne irjatok h nemfaj stb) meggyozni nem lehet... neis probaljatok. Millioszor hallottam millio storyt. Inkabb az a kerdes h akkor en ha terhes leszek es ezt megmutatom orvosnak, akkor csaszarom is lehet?

2016. ápr. 12. 13:29
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
Szia! Keress olyan magánorvost, akivel ezt az elején tisztázni tudod, és elfogadja. Van humánus nőgyógyász, aki ezt is meg fogja érteni. Akinek meg emiatt piszkál, meg leostobáz, nem érdemel figyelmet. Van aki a császártól retteg, és a természetes szülést hőstettként éli meg, a többi nőt meg nem tekinti anyának. Semmivel sem épelméjűbb annál, aki meg a sima szüléstől fél, sőt, ő meg sokmindent így kompenzál, ugyanúgy kezelésre szorul. Szóval ne törődj vele, csak keresd meg az orvosodat.
2016. ápr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:

Szia nagyon örülök h írtál

Maganorvosom van most is eddig mindenben megértett engem mindig aranyos nő volt , remelem ezzel kapcsolatban is tudok vele beszélni ! Május negyediken megyek hozza , akkor felhozom Neki a dolgot

Kicsit felek h rosszul. Reagál es másikat kell keresnem

Mert nehéz aranyos es jó orvost találni

:( es igazat adok sztem nem attól jó anya valaki hogy nem császáros hanem utána ami jön na az a nagy dolog

2016. ápr. 13. 16:35
 33/57 anonim ***** válasza:
61%
Ellentmondásba keveredtél...az a nőgyógyász aki pénzért vállal császárt, nem lehet humánus, inkább pénzsóvár, nemtörődöm alak.
2016. ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
48%
Elárulok egy titkot: a magánorvosnál pénzért szülsz bármilyen módon. Ahhoz képest, hogy ennyire tudsz mindent, fura, hogy ez kimaradt.
2016. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:

29-es vagyok.

Nekem az a furcsa abban, amit írsz, hogy úgy érzem, hogy csak az az egy érved van a császár ellen, hogy mit gondolnak mások. Pedig van még pár hátránya a császárnak (ahogy van a hüvelyi szülésnek is). De abból amiket írsz én abszolút úgy látom, hogy nincs rálátásod a szülésre, arra hogy mi, hogyan történik, csak annyit látsz, amit láttál tv-ben, hallottál másoktól. És így ismeretlen számodra. Az ismeretlentől pedig fél az ember. Mit fogsz mondani az orvosnak? Hogy félsz a szüléstől? Mindenki fél, persze, hogy fél az ember. De meg fogja kérdezni, hogy mitől félsz? Mert ez a nem mindegy. Mert sok mindenen lehet segíteni, ha kapsz kellő információt, támogatást. De ha csak azt hajgotagod, hogy félsz a szüléstől, de nem akarsz császárt sem, mert akkor sokan lenéznek, az nem fog segíteni rajtad. Egyébként én nem találkoztam még olyan nővel, aki azt mondta volna, hogy ő jobb anya, mert természetes úton szült. Hallottam olyat, aki azt mondta, hogy gyönyörű volt, hogy szép emlék, hogy örül, hogy végig tudta csinálni, hogy büszke magára, hogy sikerült, habár tudja, hogy nem csak rajta múlott. De soha senkitől nem hallottam, hogy azért lenézne másokat, mert nem sikerült. De lehet, hogy furcsa emberekkel beszéltem. Én a helyedben inkább utána olvasnék a témának, néznék pro és kontra érveket. Az nem érv, hogy szerinted mit fognak gondolni mások.

2016. ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
34-es!én nem is magánorvosnál szultem hanem ugyeletesnel és meg voltam elégedve vele. Egy fillért nem adtam és nem is kért. A nem humánus arra értendő, aki plusz pénzt fogad el azért hogy indokolatlanul megcsászároz egy nőt. Egy ilyen mutetnek ugyanis a sima maánorvosoa szuléshez képest hatalmas anyagi vonzata is van. Tudod...ha már kockáztat a doki, hát valamilyen szinten érje is már meg neki.
2016. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
Fogalmad sincs, miket zagyválsz. Akkor fussunk neki újra. Sima szülésért is elfogadnak pénzt, ami szintén nem kockázatmentes. Nem ok nélkül fogja megcsászározni, hiszen van indikáció, azzal kezdte a kérdező. Szép estét! :)
2016. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:
Nem, nemtudok ennyire mindent, csak mostanaban kezdtem el sokat olvasni, es meg nem jott ez szoba , marmint a maganorvosok, sehol sem. Nem is sejtettem h ennyire szamithat. De koszi h irtal! :)
2016. ápr. 13. 22:21
 39/57 A kérdező kommentje:

Alulrol a harmadik kommentelonek:

Eleg sokat olvasgatok mostanaban, talalkozni ensem talalkoztam ilyen emberekkel, de interneten ahhoz kepest sok ilyen no van. Szerencsere a kornyezetemben egy sem. Elegge kezdtek ellenem fordulni.

Bar ez minden kerdesnel/Kategoránál ez van itt. Mindegy mit irok :) Eddig ezt a felelmet magamban tartottam neha anyunak ezt azt mondtam de mostanaban felmerult h lassan johetne a kicsi,es egyre jobban erdekelni kezdett minden tanacs, velemeny, nem aszerint fogok szulni kI mit gondol, en csak megjegyeztem h par ember ezert lenezi a masikat... :) a masik h orvosra fogom bizni magam, es az o tanacsai szerint dontok.:)

2016. ápr. 13. 22:26
 40/57 A kérdező kommentje:
De bunko vagyok!! Koszonom a valaszokat egyre tobb segitseget kapok, ennek igazan orulok!!!:) hála pènz gondolom okes... de nem azt halalom meg ha netan csaszarom lesz h elvallalta, hisz nem lefizetni akarja az ember, hanem meghalalni, hiszem csak mas mint egy normal szules... de meg boven van mit tájèkozòdnom.:) :)
2016. ápr. 13. 22:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!