Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pszihològustól kaptam...

Pszihològustól kaptam papirt, hogy felek a szulestol?

Figyelt kérdés
Nem kertem a papirt megis adott fel eve jarok oda sokszor szoba jott h vagyom egy babara de iszonyatosan felelmetes nekem a szules. (Kerlek ne irjatok h nemfaj stb) meggyozni nem lehet... neis probaljatok. Millioszor hallottam millio storyt. Inkabb az a kerdes h akkor en ha terhes leszek es ezt megmutatom orvosnak, akkor csaszarom is lehet?

2016. ápr. 12. 13:29
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
37-es!sajnos neked nem sikerult értelmezned amit irtam! Egy császáros szulésért még plusz pénzt is követel az orvos, már ha sikerul találnia a kérdezonek olyat, aki indok nélkul megcsászározza. A félek a szuléstol nem indok! Ennyit azért te is tudhatnál! Szoval zagyvaságokat éppen hogy te irsz! Nem en!
2016. ápr. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:
Utolso szerintem az a hálapènz.. csak ebben az esetben szol h elvar erte hala penzt, amugy nem varhatja el. Es majd ha csaszarom lesz az lesz, ha felek a szulestol es olyan orvost keresek az lesz, az en bajom lesz. Ha sikerul megis szulnom akkor ugy lesz! Nem erdemes a masikat szidni... lehet SAJAT velemenye.:) ment amugy nekedis a zold kez.
2016. ápr. 14. 08:30
 43/57 anonim ***** válasza:
saját véleménye mindenkinek lehet persze...kérdés az, hogy ez még annak számít-e, vagy életet veszélyeztető baromságnak. Igen...akár tetszik akár nem, a császárnak ezerszer több negatív hatása van, mint egy természetes szülésnek mind az anyára és mind a gyerekre nézve. A komplikációkat is ide véve.
2016. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:
Igen... lehet velemenyt alkotni. De sik hulyenek nem kellene nevezni senkit... ha megis annak gondolod de Te magad nem vagy az , akkor meg tartsd magadban.:) es az h ok ezt tettek en nemfogom peldaul... ennyit errol!
2016. ápr. 14. 13:17
 45/57 anonim ***** válasza:
53%
A pszichés indikáció az egy indikáció. Szerencsére nem te döntöd el 54%-os, mert gőzöd sincs róla továbbra sem.
2016. ápr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:
Én a pszihologusommal sem értek egyet h a kezembe nyom egy papírt az aki szereti a munkáját es tényleg érdekli az nem így oldja meg . Meg lenne idő megoldani
2016. ápr. 14. 14:05
 47/57 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy így gondolod, szerintem is ez csak a végső eset lehet. De ha így marad, akkor igenis indikáció. Drukkolok, hogy meg tudd oldani ezt a problémát, menni fog. A félelem normális, a mértéke nem az.
2016. ápr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:

Én is remelem

Bár nem fogom magam kevesebbnek érezni ha mégsem sikerül

:) köszönöm a normális válaszokat a legtöbb segitett

2016. ápr. 14. 18:40
 49/57 anonim ***** válasza:
0%
Pont hogy van fogalmam róla! És továbbra is azt mondom, hogy ez nem indok!
2016. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
42%
Mondjad. ;)
2016. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!