Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár vagy természetes...

Császár vagy természetes szülés után a rosszabb?

Figyelt kérdés
Kérdésem arra vonatkozik ,hogy ezek után milyen a házas élet, a gyógyulás , esztétikai változások , panaszok , mennyi idő a regenerálódás, vérzés mikor áll vissza , stb?
2016. ápr. 13. 00:04
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Ohh.. Valami nem tetszik akkor minek vagy itt??? Nem kotelezo , es normalisan is lehet velementnyt nyilvanitani, mellesleg orvosa szerint semmit sem artott, ovszert hasznaltak. Persze az orvos sem dicserte meg de le sem butazta ellenben te..akinek orvosi vegzettsege sincs..na mindegy ez az en kerdesem nem latlak szivesen , es meg mindig mondom.. ha ugy kezdesz egy mondatot h Off.. kerlek ne csodalkozz ha megszòltalak.. amikor irod a kommentet/valaszt, alatta kivan emelbe Ne OFFolj!:) viszlat! Koszi. A zold kez ment. ...
2016. ápr. 14. 12:31
 22/22 anonim ***** válasza:

En vegig azon konylrogtem magamban, nehogy csaszar legyen. Tobb csaszaros ismerosom van, egyiknek nagyon brutal volt a szules utani ket het, egy masiknak hetekkel kesobb is fajdalmai vannak, egy harmadik 5 nap utan mar elviselhetonek mondta.


Egyik baratnom huvelyi uton szult, elso baba, megis megvolt 3 ora alatt, pici vagas volt, par ora mulva torokukesben ult, semmi baja nem volt.


Nekem olyan 2-3 centit vagtak, nagy baba, rovid koldokzsinor, de igyis meg tudtam szulni szerencsere, a rendszeres fajasoktol szamitva osszesen volt 11 ora, ebbol az utolso par ora volt kemeny, de sokkal inkabb ez, mint a csaszar, meg ugyis, hogy nekem a gatsebem nem varrtak szepen, es 4 het volt, mire rendbejott. Verzesem a 6. hetre mult el teljesen, de mar 2,5 het utan nagyon keves volt, es volt, hogy napokig semmi nem volt, aztan kicsit visszajott, igy mult el a 6. hetre.


Ha mindenkepp csaszart akarsz, lehet, hogy neked az lesz a jobb valasztas. En a babam szempontjait neztem elsosorban, mind a fizikai, mind a lelki reszet. A csaszartal sincs baj, de szerettem volna azt a pluszt megadni neki, ami a huvelyi szulessel jar (segiti az immunrendszeret, ha a baba athalad a huvelyen, a lelki reszt mem tudom pontosan, de arra is vannak kutatasok). Ezen kivul ugy voltam vele, hogy inkabb fel nap szenvedes, mint utana hetekig a csaszar mellekhatasa, raadasul gyorsan szeretnenk masodikat, csaszarnal meg sokkal tobbet kell varni.


Viszont teny, hogy van olyan huvelyi es csaszaros szules, ahol a csaszaros jobb, de azert joval tobb az esely a gyorsabb gyogyulasra a huvelyinel.

2016. ápr. 17. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!