Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mesélnétek extrém, gyors...

Mesélnétek extrém, gyors villám szüléseitekről?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 15. 11:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Első baba, éjjel fél 2kor elfolyt a magzatviz. Indultunk kórházba, út közben éreztem először a fájás okát, 5 percesek voltak. 2re beertunk a kórházba, irány szülőszoba. Orvosomat nem akarták értesíteni, mondván hogy reggel 7kor úgyis bejon mert lesz egy kisműtétje, és reggel 7 előtt ebből úgysem lesz baba. Reggel 7kor éreztem hogy nyomnom kell. Szóltam a szülésznőnek hogy én úgy érzem nyomnom kell. Megvizsgált teljesen ki voltam tágulva, orvos épp megerkezett, azonnal rohantak hozzá hogy doktor úr mindjárt szülünk! Alig tudott átöltözni, jött a kitolasi fázis, 7:28-ra kint volt a fiam. A legdurvabb fájások, azok az igazi én ezt nem bírom ki", csak utolsó fél órában jöttek, kb fél 7-től. Első babához képest szerintem nagyon gyors szülés volt az elfolyt magzatviztől számítva míg meg lett a baba kb 6 óra volt az egész.
2019. febr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Péntekre voltam kiírva,tágulás,nst semmi.Szombaton szintén(ugye ekkor már naponta kell menni).

Szombat este még este 8-kor lángost ettem a dunaparton 😁

10 körül mentünk kórházba,mert hazaérve elkezdtek jönni a fájások,3 percesek voltak.Gátvédelemmel éjfél után 5 perccel született meg a lánykám.A 2 óra nem extrém,de az első fájásoktól kb repült az idő 😊

2020. aug. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!