Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tul nagy a baba hozzam kepest?

Tul nagy a baba hozzam kepest?

Figyelt kérdés
153 cm vagyok, 12kg hiztam a terhesség alatt, most vagyok 63 kg. A 38.heten jarunk, minden orvos ijesztet, hogy nagy a babank. Elozo heten 3300grammra becsultek.a 4D-s ultrahangon is elvolt ajulva a szonografus , hogy micsoda hurkas baba. Mit gondoltok, nehez szulesem lesz? Egyebkent mar korhazban vagyok egy hete, eros joslo fajasokkal.
2016. máj. 8. 13:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szegénykém!

Teljesen értelmetlen dolog rendszertelen fájásokkal befeküdni. :(

CTG-re amúgy bejárhatnál naponta is, ha tényleg indokolt, hiszen amúgy ebben a terhességi korban hetente 1x kéne csak.

2016. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nagyobb babakönnyeb szülés,mert jobban tud segiteni,mint kisebb.de tágulásodon és a csipőd szélesége befolyásolás
2016. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nyugodj meg, eddig még sose maradt bent egy baba sem. Amúgy meg az én fiam 3120 volt és könnyű szülés volt! Hallottam már olyat hogy valaki egy 2000grammos babát nem tudott megszülni és császár lett belőle. De nem törvényszerű hogy ha valaki alacsony akkor a babája is 1,5-2 kilós lesz!!!!
2016. máj. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

151 cm vagyok, 3350 g és 53 cm volt a babám. Hüvelyi úton szültem. Semelyik orvos nem törődött a magasságommal.

Egyrészt nagyon pontatlan a mérés,másrészt nem a magasságod, hanem a csípőd mérete számít. Na meg nem a baba súlya, hanem a feje kerülete ami jobban meghatározza.

Majd szülés közben derül ki hogy kifér-e vagy nem. Magas nőben is elakadhat, alacsonyból is kiférhet...

2016. máj. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!