Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg általános, amit a...

Tényleg általános, amit a barátnőm mondott? Nem ciki megkérni a férjemet, hogy szülés előtt még ő borotváljon le alul, ne a kórházban kelljen?

Figyelt kérdés
Barátnőm szülészeten dolgozik és azt mondja, általános dolog, hogy a nők otthon megkérik a férjüket, hogy ő borotválja le őket szülés előtt, mert a kórházban kellemetlen és mivel szárazon csinálják, fáj is. Ez tényleg így van? Nem volt ciki szóba hozni? Mi volt a férjetek reakciója? Az én férjem nem tudom, hogy reagálna erre, de ha így van, akkor megkérném rá én is.
2016. szept. 4. 14:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
16%

Kedves 20-as! Azért megnéznélek én egy szétcsúszott csigolyasorral terhesség alatt, hogy mennyire érzed túlmisztifikáltnak. Nem mindenki hisztizik, és nem mindenkinek "álom" a terhesség...Sajnos! Pedig gondolom, mindenki úgy akarná megélni, aztán hozza sors, amit hoz.

Az, meg,hogy kinek milyen intim szférája van a házasságában, egyéni. Van, akinek van, és szükségük is van rá, de van, aki egyáltalán nem szégyell semmit és mégis tudna nőként és férfiként nézni egymásra. Embere válogatja.

2016. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó! Ha elolvastad volna okával az egész hozzászólásomat, akkor láthattad volna, hogy szó szerint leírtam, hogy természetesen ha problémanentes a terhesség.

Egyébként nekem meg leállt az egyszem vesém 32 hetesen, megröntgenezték a hasamat, benne a fiammal, ő megkapta a tüdőérlelőt, hogy 32 hetesen kivegyék,aztán végül megúsztuk, majd 40 hetesen szülésnél nem akart elállni a vérzés, szóval hidd el, tudom mi az a nem problémamentes terhesség, szülés... Sajnos...

2016. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

*bocsi,befagyott a telefonom... :) :/

Szóval mivel jártam a poklok poklán én is, hidd el, látom, hogy sok kismama tényleg rettenetesen túlzásba esik... De kinek hogy, kinek milyen a fájdalomküszöbe, és ki mennyit bír... Van akinek semmi baja,mégse képes egy egyszerű borotválásra, mert ő terhes (csak hogy a kérdésnél maradjunk) másnak meg ez eszébe se jutna... De ilyen a világ, nem vagyunk egyformák...

Az utolsó bekezdéseddel egyetértek...

2016. szept. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
21, ezzel nincs is probléma, mindenki más. Csak mikor itt egyesek kioktatnak, hogy ha ez ciki nekünk (aki nem kér ilyet), annak milyen lehet a házassága, ennyi bizalma sincs, stb., az kicsit kiakasztó
2016. szept. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!