Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszarmetszes utan trombozis?

Csaszarmetszes utan trombozis?

Figyelt kérdés

Multheten hetfon csaszaroztak,azota kaptam ez ellen szurit,a masodik naptol jarkalok,alig fekszem vagy ulok.

Bent minden nap megkaptam,amikor jottem volna haza,kaptam receptet,de azt mondta a noverke hogy nem is kellene felirnia mivel nagyon nemhiszi hogy nekem lenne,mivel folyamatosan jarkalok,de protokol es kaptam.

Azota nem szedtem,szerintetek baj lesz belole?

Elkezdjem meg gyorsan?

Hogyan fogom eszre venni?

Hol fog megjelenni?

Kez,lab?



2016. nov. 29. 15:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Magamnak keptelen lennek, rosszul vagyok a tűtől. KoszI a segitseget:)
2016. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
talán házi dokival beszélhet erről, de nálunk azért nem tudta ő mert egyik nap délelőtt másik nap délután rendel, és az injekciót minden nap ugyanabban az időben kell beadni.
2016. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel végtelenül kár elbumlizni háziorvoshoz pár napos csecsemő mellől a sok taknyos, influenzás közé, ne vicceljetek már! Nem kéne egy újszülöttnek hazavinni semmilyen vírust fölöslegesen.


Tudom, hogy elsőre félelmetes magadnak szurit adni, de nem nagy cucc, higgyétek el! Nekem a laparos műtét után kellett először szúrnom magam, aztán a stimulációhoz, meg a repesztéshez, aztán császár után megint a Clexane. Bőr alá megy, két centis a tű, semmi az egész, nem kell bolhából elefántot csinálni. :)

2016. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%

Az orvos felírja neked szülés után, a nővérke azt mondja, hogy nem kell és te nem adod be?? Ez komoly?? És ne adj isten' mégis megtörténik a baj, akkor mit mondasz majd, az újszülötted mellett, "Ja bocsi, azt hittem...."??? Ja nem mondod, mert meghaltál. Én nem értem ezt. Igen én is szúrtam 3 hónapig minden nap mert kellett. Úgy néztem ki mint egy tűpárna. Ez van.

Remélem felnősz az anyasághoz és nem leszel ilyen felelőtlen, csak mert "azt hitted"

2016. nov. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Itt írnak arról, mi a protokoll:

[link]

És itt, hogy mik a tünetek:

[link]

2016. dec. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!