Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan készültetek fel a...

Hogyan készültetek fel a szülésre és az anyaságra?

Figyelt kérdés

4. hónapban vagyok, és az egyik rokonom novemberben szült, de nagyon ki van borulva, nem tud mit kezdeni a babával, azt mondta hogy a szülés is rossz élmény volt, és az anyaságra sem volt felkészülve.

Büszkén mesélte korábban, hogy ő aztán nem csinált ügyet a várandóságból, nem olvasgatott a témában, nem készült az anyaságra.

Szeretném ha ez velem nem fordulna elő, szeretnék tudatosan felkészülni a szülésre és az azt követő nehéz időszakra.


2017. jan. 22. 11:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
De jó neked előző..::)
2017. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tényleg az. :) Korai gyerek voltam, 19-et töltötte anyukám mikor születtem és mindig szerettek volna több gyereket, de utánam többet sosem jött nekik össze. Még csak 48, szóval energiája is van bőven és mindig nagyon nagy öröm neki, mikor elviheti/leadom. :)
2017. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!