Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményed az apás...

Mi a véleményed az apás szülésről? Jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

Szülés előtt állok, én nem szeretnék apás szülést, a férjem viszont igen. Szeretne bent lenni velem.

Mit tennétek?


2017. febr. 7. 09:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
77%
drága anyukák, az, hogy erre a kérdésre van pofátok pontozni, titeket minősít. A magatok életéről és szüléséről dönthettek, máséhoz semmi, de semmi közötök.
2017. febr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
85%
utolsó, teljesen egyetértek, én is ezt akartam írni
2017. febr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
51%

Nyilván tudja,hogy nem a gólya hozza,és nyilván tisztában van vele,hogy nem rózsaszín-habosbabos mesefilmre megy,hanem szülésre!

Miért baj,hogy veled akar lenni? Hogy lát szenvedni? Smink nélkül szokott látni vagy hamarabb kelsz,hogy nehogy meglásson reggel összegyűrten? Ki,ha nem az apja adjon neked támogatást,mikor a közös gyereket szülöd?

Vagy,hogy jaj mi lesz utána a szex-terén?

Egy nomális férfinál,amelyik nem esik össze a vér látványától,semmi!

Ha már a szülőszoba ajtóban kizárod,mi lesz később? Gondolom vizsgálatokra azért jár veled,nem?

2017. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk is az apa szeretne benn lenni, én is szeretném, de lehet hogy ott és akkor inkább kiküldöm, ha úgy érzem. De szerintem kelleni fog a támogatása.

Barátnőméknél apuka benn volt az első gyereknél, nem nagyon tudta eldönteni, hogy akarja-e, de bement. Aztán mostmár a másodiknál biztosan tudja, hogy nem menne be soha többször. Őt megrázta a dolog, a sarokban szenvedett végig kb. Hasznosan nem tudta támogatni a barátnőmet, aki szintén mostmár azt vallja, hogy jobb ha benn sincs, mert őt csak idegesítette, hogy ott szenved.

2017. febr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mindenkinek a párjával kell megbeszélni.Az első gyereknél én gondolmodtam rajta h bent legyen vagy sem,ő nem szeretett volna bejönni,tiszteletben tartottam.

A másodiknál már számomra is egyértelmű volt h az én férjemnek nincs ott keresnivalója.Nem bírja az ilyesmit.

2017. febr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
82%
Bent volt velem végig . Nem bántuk meg .
2017. febr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
87%
Ugyan mégis mi az, ami ezeken a válaszokon nem hasznos?! Mit lehet ezeken lepontozni? Csak egyszer szólalna meg az a gerinctelen, dedós hülye, aki rendszeresen lepontozza az ilyen válaszokat, amiben saját élményeiket írják le az emberek! Csak egyszer mernéd felvállalni, hogy milyen fogyaték visz rá arra, hogy lepontozd az ilyen válaszokat...
2017. febr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Első baba és valahogy egyértelmű hogy be fog jönni.ő sem tudja én sem tudom hogy mi lesz.mondtam neki valamelyik nap épp h bizony szekletre is lehet számítani de mivel a fejem mellé terveztem Őt igy nem hiszem h látni is fog bármit is.ha meg nem érzi jól magát akkor kimegy.ebből nem lesz gond
2017. febr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

#11-essel egyetertek! Aki ezeket pontozza, az egy idiota!! Hiszen mindenki a sajat tapasztalatat irja le, h ki hogyan elte meg. Es egyesek kepesek ezt pontozni??! Neha tenyleg meglepotdom, h mekkora az Isten allatkertje...


A kerdesre raterve, en csaszarral szultem ikreket es a parom bent volt. Nagy elmeny volt szamara is es nekem is rendkivul megnyugtato volt, h ott ult mellettem! Azt hiszem, ket ember kozott ha ennyire eros a kapocs, akkor nem szamit, h mit lat a parja, vagy mit nem. Ez nem az a helyzet, amikor barmiert is szegyenkeznie kene egy anyanak a parja elott.

2017. febr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
62%
oké, 19, de én meg alapjában véve olyan ember vagyok, aki mindig magára gondol utoljára, és ezt tudta rólam az orvosom is, nem véletlenül mondta, hogy inkább ne legyen bent a férjem. Kinek lett volna jó, hogy azzal töltsem az időt, hogy azon parázok, jól van-e a férjem, nem ájult-e el (mert hajlamos rá). És igen, pont ezért tahóság ezeket lepontozni, mindenki ismeri saját magát, a párját, a körülményeket.
2017. febr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!