Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lanyok! Milyen erzes a beontes...

Lanyok! Milyen erzes a beontes? Hogy csináljak? Mindenki kap?

Figyelt kérdés

2017. jún. 13. 18:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Kupot kaptam én kértem.elmentem wc-re de szülés közben is jött anyag.nem éreztem budoset,a Férjem sem szólt.összetakaritott a szülésznő azinte észre se vettem.

Nem éreztem gáznak egyáltalán!

2017. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
93%

Hát az én "élményem" gyors volt.

Külön szoba, ágyra fekvés, meleg víz, benntart. Körülbelül 5 perc volt az egész. (másnál hogy volt ez 20 perc???)

Utána pedig elengedni magad, hogy a víz kijöjjön.

Sokkal rosszabbra számítottam, egyáltalán nem volt vészes. És örültem, hogy kaptam, mert így nem volt kellemetlen a szülőszobán később..

2017. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
45%

Miért kezelünk egy mesterséges beavatkozást természetesnek?

Miért fontosabb az, hogy mit szól az orvos a kakihoz szülés közben, mint az anya lelki biztonságérzete és nyugalma?

Mióta normális, hogy egy egészséges, felnőtt ember testével egy másik azt csinál, amit akar, annak megkérdezése nélkül?

És ez miért nem zavarja a többséget?

Csak én nem értem ezt?

2017. jún. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%

Nekem az elsőnél nem volt,a másodiknál igen. Nem 20 percig kell bent tartani,hanem ameddig birod,ha 1 perc vagy 5 akkor annyi. Kipucol,és ezt azért xsinálják,hogy születése során több helye legyen a babának! És igenis több helye van,könnyebben kijön,nem deformálódik a feje sem csúcsfejre.

Hogy miért csinálhat egy másik ember azt a testemmel,amit akar a megkérdezésem nélkül? Hát azért,mert rábíztam magam és tudom hogy jót akar. Nem is tudom miért gondolják egyesek hogy az egész kórházi személyzet ellenük van.

2017. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és én se kértem az elsőnél,a másodiknál kaptam. Bár kértem volna az elsőnél is.
2017. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
59%
14-es: ha értem vannak, akkor kérdezzenek. Ha nemet mondok, tartsák tiszteletben. Aki értem van, az tisztel is. Aki nem tisztel, az pedig nem értem van. A kaki képlékeny. Egyetlen gyerek feje sem lett még torz attól, hogy a végbélben széklet van. Ha így tájékoztattak, akkor hazudtak, ha pedig te találtad ki, akkor tanulni kéne még róla!
2017. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nagyon jo volt az,h a szuleszno tok kozvetlen volt.. parom is ott volt az elejen :) es en erwztem h lassan nagy wc.re kell mennem... szulesi fajdalmak kozben a szervezet keszul es ontisztulas miatt lehet magadtol is hasmenesed... de nekem adott a szuleszno egy kupot... fel helyeztem.. es ra 5 percre sikerult wc.znem de az egesz szules alatt ez volt a legkisebb "gond" :)
2017. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#16.

Kérdeznek. Ahol nem,ptt előre szólnak,hogy ilyen a protokoll.Amúgy meg a nők 99%-a válaaztott orvossal meg szüésznővel szül,úgyhogy megbeszélik előre,ki mit szeretne. Kicsit túldramatizálod a dolgot.És nem is ez volt a kérdés.

2017. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ptt=ott
2017. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
81%
Hát mások vagyunk. Engem rohadtul zavart volna ha odapakolok a doki orra alá. Emiatt kifejezetten őrültem a beöntésnek, mert ha az nincs, feszélyezett volna szülés közben, hogy mikor bújik ki barna maci is. De én aztán elfogadom h ez mást nem zavar.
2017. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!