Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csajok! Így szülés után...

Csajok! Így szülés után visszagondolva, nektek volt valami arra utaló jel, hogy aznap igenis be fog indulni a szülés? : )

Figyelt kérdés

2017. jún. 20. 14:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Semmi, pedig már 5 nappal túlhordtam, már 2 hete naponta jártam ctg-re. A doki elvileg az aznapi vizsgálatnál megpiszkált, hogy mostmár bújjon ki a Kis Huncut, de bejött:).
2017. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

3 gyermekem van.Egyiknél sem volt arra utaló jel h szülni fogok.

1. 5perces fájásokkal mentünk be,méhszáj teljesen zárt volt,haza akartak küldeni,de elfolyt a magzatvíz.

2. 2 naponta amnioszkópia mert már túlléptem a terminust.40+6 orbos azt mondta méhszáj magasan,messze még a szülés.Aznap este beindult,másnap megszületett.

3. 40+1kértem az orvost vizsgáljon meg,hátha megtudunk valamit.Közölte 5cm nyitva vagyok 😂😇 Fájásaim nem voltak,néha keményedtem de nem tulajdonítottam neki jelentőséget.Buroksapkát leválasztotta ettől beindultak a fájások és bő 5óra múlva meg is szültem.

2017. jún. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyerekemnél szülés előtti nap hasmenés és étvágytalanság volt . Szülés napján meg már falat sem ment le a torkomon 😊😊
2017. dec. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!