Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szulesnel ha nem mondjak a...

Szulesnel ha nem mondjak a beontest kerhetem? Pisilni mikor kell mennyi idon belul? Lehet szolni hogy ne bent a ferjem es a nover elott hanem had vonuljak el?! Vagy egyedul a wcn?

Figyelt kérdés

Nem tudok pisilni kisgyerek korom ota ha haljak hogy "csurog" .

Sott tobbnyire úgy wczek , hogy a parom bemegy a szobaba es legalabb a tvnek menni kell hogy ne zavarjon.nyilvanos wcn pedig elsem tudom kepzelni az egeszet.

Nem szeretnek katetert , ezert szeretnem megtudni felkerhetem e a noverket hogy ne halgatozzon ha kikiser a wcre vagy hogy mukodik ez?


Mielott szulok ha idobe bemegyek es nem mondjak a beontest kell szolnom? Vagy ott alapbol ertetodik hogy nem adnak?


A gatmetszest kivel kell megbezselnem, hogy csak akkor ha muszaj?! Mivan ha szabadsagon lesz a dokim es masik orvosnal szulok?!


Erzestelenitest mikor fogok kapni? Ha fizetek az orvosnak akkor is hagyjak az embert szenvedni sokaig vagy akkor megindithatjak hamarabb? Durvan hangzik ez de tenyleg halottam ilyet hogy hálapenz adtak a dokinak a masodik gyerkocnel es minden lenduletesebben ment. Ebben az esetben mennyi hálapenzel keszuljek?!


Pólyát adnak ott vagy vinnem kell be?! Honnan tudom hanyas meretur ruhat vegyek a gyereknek ?


Van olyan varrat gatmetszesnel ami magatol szivodik fel? Es nem kell varratszedesre visszamenni?


2017. szept. 22. 13:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerubb ha a vedonot kerdezed ezekrol mert O tudja , hogy ahol szulni fogsz mik a szokasok. Amikor en szultem beontest nem kaptam ido se volt ra mert itthon indult meg. De akik bentfekvosok voltak Ok sem kaptak es a korteremben vajudtak. Amikor 3-5 perces fajasaik voltak akkor vittek at a szuloszobara. Pisilni szules utan..nekem nem mondtak , h menjek. 3 ora pihenes utan jott a betegszallito srac tolokocsival es atvitt a korterembe. Este kerdeztek h szeklet vizelet volt e. Babaruhat (56-os meret) pelust popsitorlot/kremet textil pelust nekunk kellett vinni. Tomoren ennyi.
2017. szept. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én bevásátoltam 56-os méretből,erre a kislányom megszületett 50cm-rel és 3280g-mal. Elveszett a ruhákban,így gyorsan vettünk pár darab 50-est is 😊
2017. szept. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi 5 perces fájásokkel mentünk be. Bementem a szülőszobára, adatokat felvették, megvizsgáltak, azt mondták szülni fogunk, úgyhogy megkaptam a beöntést, utána mentem WC-re. Majd be kellett mennem konkrétan abba a szobába, ahol szültem, le kellett zuhanyoznom, megkaptam a kórházi hálóinget és amikor ezzel mind kész voltam akkor jöhetett be a Férjem. Bekötöttek infúziót. Miután elfolyt a magzatvíz 1 perces fájásaim lettek, képtelen lettem volna elmenni pisilni egyedül, pláne, hogy az infúziót kellett fogni, elkísért a Férjem. Majd kitolás előtt már azt hittem meghalok mondták, hogy el kéne mennem pisilni, hogy több helye legyen kifele jövet a Babámnak. Mondtam, hogy képtelen vagyok innen már felkelni. Mondta a szülésznő kedvesen, de nyomást gyakorolva rám, hogy akkor katéterrel kell "kiszedni" belőlem a pisit. Hát mondtam, hogy "tőle?!". A lényeg, amit akarok mondani, hogy ott akkor ha már annyira fájni fog nem fog érdekelni, hogy ki előtt kell pisilni vagy éppen egy katétert tesznek fel... hidd el!
2017. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Túlléptem a terminust, a fogadott szülésznőmnek befizett útja volt, az orvosomat meg nem érték el (lányának lázgörcse volt aznap éjjel). Senkinek nem beszéltünk a gátmetszésről, hogy lesz-e vagy nem, végül gátvédelemmel szültem, vágás, repedés nélkül. Szóval kérés nélkül "idegen" orvos és szülésznővel.
2017. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!