Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek igazságos a Sors...

Szerintetek igazságos a Sors a nőkkel, hogy ennyi fájdalmat kell eltűrnünk?

Figyelt kérdés
Nem vérlázításból írom ki a kérdést, csak úgy eszembe jutott. A férfiak semmi fájdalmat nem élnek át, ezzel szemben a nők havonta 5 napot végigszenvedik a menstruációt (én az első 3 napban ordítani tudnék, annyira fáj, a sírás kerülget), ráadásul a gyereknemzésnél is csak a jó részét veszik ki belőle, a fájdalom a nőkre marad, miközben a férfiak csak pislognak nagyokat. Tudom, hogy felesleges maga a kérdés is, de olyan igazságtalanság ez...
2018. jan. 3. 16:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%

Panaszkodj a Sorsnak, ha hiszel benne!

A rákos kisgyerekeket én jobban sajnálom, mint "magunkat".

2018. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
29%
A menzesz által tisztul is a a szervezet . Görcs ellen a sok nyers lédús gyümölcs természetes nyomelem sok méz és a szex vállasszírozás segít . Nem mindenki szül és akadnak akik nem szenvednek annyit . A nők az élvezetet több formában sokkal mélyebben hosszabban és sorozatosan megélik míg nekünk rövid spricc és ennyi .
2018. jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%

“én az első 3 napban ordítani tudnék, annyira fáj, a sírás kerülget“


Bocs, h nem a kérdésre válaszolok, de ezzel voltál dokinál? Mert ez nagyon nem normális. Endometriózis is lehet, vagy más, de nem normális, ha ennyire fáj. Sôt ha fáj...

2018. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
2, tízből 9 nő akit ismerek inkább a "kis spriccet" kérné, ami bármikor elérhető, mint a sok sok orgazmus nélküli vagy nagyon nehezen összehozott orgazmusú aktust.
2018. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%

Nekem nem fáj a menszi, a terhességeim sétagaloppok voltak, a szülésnél van ezernyi sokkal fájdalmasabb dolog is.

Viszont a nők átlag 7 évvek tovább élnek mint a férfiak :)

2018. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
26%
A gyerekszülés sem egy móka és kacagás.Nem beszélve a szőrtelenítésről minden helyen,főleg ha gyantával, de az epilálás sem kutya...ne is mondd.... Jobban járnánk ha mazohisták lennénk...😂
2018. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
17%
Nem KELL szőrteleníteni, csak azért, mert ez a divat. Ráadásul nem is egészséges. Egy fájdalommal kevesebb.
2018. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%
Azzal szintén menj orvoshoz, ha nincs orgazmusod, vagy csak nehezen. Mert az sem normális. Nekem bárhogy, bármilyen pózban, hüvelyi is. Persze tudni kell kommunikálni közben, nem várni némán, hogy jobb lesz és gondolkozni, hogy "mit csinál ez?"
2018. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%

A nők megélhetik a terhesség és szülés lelki oldalát is, ami nekem szép volt nagyon!

És örülök annak is, hogy én táplálom a babáimat, illetve hogy én maradhatok otthon velük. Pedig szeretek dolgozni és komoly karrierem is van, mégis olyan nekem most a babával otthon, mint egy jól megérdemelt csodás pihenés :)

2018. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%

Ez nem "sors" es nem kell pl féltétlen szülni.

Ez igy kell legyen, maskepp ha nincs menzesz es szules hogyan maradna az emberiség fent?

2018. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!