Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek igazságos a Sors...

Szerintetek igazságos a Sors a nőkkel, hogy ennyi fájdalmat kell eltűrnünk?

Figyelt kérdés
Nem vérlázításból írom ki a kérdést, csak úgy eszembe jutott. A férfiak semmi fájdalmat nem élnek át, ezzel szemben a nők havonta 5 napot végigszenvedik a menstruációt (én az első 3 napban ordítani tudnék, annyira fáj, a sírás kerülget), ráadásul a gyereknemzésnél is csak a jó részét veszik ki belőle, a fájdalom a nőkre marad, miközben a férfiak csak pislognak nagyokat. Tudom, hogy felesleges maga a kérdés is, de olyan igazságtalanság ez...
2018. jan. 3. 16:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó vagyok..

Ha vkinek pl olyan fájdalmai vannak h orditana tudna annak valszeg annyi esze is van. Ez nem normalis, orvoshoz kell menni. Nőgyogyászati betegség állhat mogotte sok esetben..

2018. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
37%
De soha nem élhetik át azt a csodát, hogy a hasukban mocorog egy baba, nem szoptathatnak.
2018. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
72%
12, szívesen átengedtem volna mind a kettő "csodát". A terhesség TEHER volt nagybetűvel és a szoptatás sem rózsaszín boldogság.
2018. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Jaj Istenem, itt sokan túlmisztifikálják a kérdést, holitt, valljuk be, tényleg szar sokszor. Tudja az ember, h mi miért van, perszehogy dupla fájdalmat is elviselne a gyerekéért nade azért ha lehetne választani,h így működjünk- e vagy fájdalommentesen, szerintem többen váltanának, mint ahányan nem. Pl engem a két szoptatás és a mellszívó tett érzéketlenné, mondtam is a férjemnek, h fenébe is, lehetett volna úgy rendezni, h a kisujjamból folyjon az anyatej, az ujjbegyemért nem bánkódnék.
2018. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy olyan gondolat, amit tduomásul veszel, mert tenni ellene nem lehet!

Ez van ès kèsz!

Jobb, ha nem mèsz bele mèlyebben, mert akár a fejed tetejère is állhatsz, akkor sem lesz máskènt!

2018. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
54%

Nem igazságos :(

A férfiaknak minden könnyebb.

Én simán átengedném nekik a szülés, szoptatás élményét, pluszban a menstruációt is, ha lehetne.

Utálom, hogy nőnek születtem :/

2018. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
70%
Én is utálom, hogy nő lettem :( gyerek iránti vágyat meg egy fikarcnyit sem érzek... Igazából férfinek érzem magam női testbe zárva (de azért annyira nem durván hogy neadjisten valamiféle torz lénnyé operáltassam magam, csak annyira hogy szomorú legyek, és utáljam magam, mert így kitolt velem az élet)
2018. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
42%
Nőnek születni szerencsétlenség.
2018. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
30%
Takarodj utolsó...
2018. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
56%

Hány európai fiú és férfi veszítette életét a 19.-20. században a család-, a haza védelméért és hatalmi rivalizálásért?


Jut itt nekünk is fájdalom. Ne aggódj.

2018. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!