Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek igazságos a Sors...

Szerintetek igazságos a Sors a nőkkel, hogy ennyi fájdalmat kell eltűrnünk?

Figyelt kérdés
Nem vérlázításból írom ki a kérdést, csak úgy eszembe jutott. A férfiak semmi fájdalmat nem élnek át, ezzel szemben a nők havonta 5 napot végigszenvedik a menstruációt (én az első 3 napban ordítani tudnék, annyira fáj, a sírás kerülget), ráadásul a gyereknemzésnél is csak a jó részét veszik ki belőle, a fájdalom a nőkre marad, miközben a férfiak csak pislognak nagyokat. Tudom, hogy felesleges maga a kérdés is, de olyan igazságtalanság ez...
2018. jan. 3. 16:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Utolsó. Ez akkor volt, most meg most van.
2018. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

17-es "Én is utálom, hogy nő lettem :( gyerek iránti vágyat meg egy fikarcnyit sem érzek... Igazából férfinek érzem magam női testbe zárva (de azért annyira nem durván hogy neadjisten valamiféle torz lénnyé operáltassam magam, csak annyira hogy szomorú legyek, és utáljam magam, mert így kitolt velem az élet)

"

Nem az élet tolt ki veled, te tolsz ki magaddal, ha nem élvezed azt, hogy élsz. Miért utálod magad? Akár férfi, akár nő valaki, nem lehet boldog és elégedett, ha utálja magát.

2018. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!