Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a teendő olyan estben ha...

Mi a teendő olyan estben ha nem akarok szoptatni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy sokan máris átkoznak,de vállalom. 3. gyerekem várom és számomra nem a baromi hosszú vajúdások és nehéz szülések voltak a rémálom ,hanem a szoptatás mind2x. Az egyik mellbimbóm durván befelé van fordulva a másik meg nagyon -picike. Bimbókiemelővel is remalom volt a szoptatás. Az első gyereknél úgy bevérzett a mellbimbóm,hogy félig fityegett konkrétan leszakadt,műteni kellett . Eszméletlen fájdalommal járt. Rengeteget sírtam. A másodikkal ugyanez. Ott már próbáltam fejni és cumisüvegből adni de úgy apadni kezdett . Aztán erőltettem tovább a szoptatást és ismét szakadt a mellbimbó. Dőlt a ver 40 fokos láz rengeteg sírás végül feladtam .1 évig gyógyult. Közbe végig azt hallgattam ,hogy de kell a tej szoptatni kell szaranya vagyok. Testileg lelkileg kikészültem. Most ,hogy jön a harmadik én nem a szüléstől félek ,hanem ettől. Már nem vagyok fiatal így amit határozottan eldöntöttem,hogy nem én ezt nem akarom . Nem akarok szoptatni !! Kész!! Számomra ez tette tönkre az első időszak szépségét. Kérdésem,hogy ezt kinek kell jelezni?? Van -e lehetőség gyógyszerre ,hogy be se loveljen a tej ?? Kérem csak azok válaszoljanak akik nem ősanyák és megértik amin keresztülmentem.

2018. jan. 7. 08:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Szinten szoptattam a gyermekem, de abszolut ertheto az aggodalmad! Sajnalom!!:(

Valoban jelezni kell az orvosodnak ezt a szandekod es szules utan szedned kell majd a bromocriptint.

Jol irta valaki, hogy ettol meg lehet tejbelovelles mert ido kell mire hat a gyogyszer! A szobahomersekletu vies borogatas jo otlet lehet majd.

Minden jot kivanok!

2018. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!