Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik utan rosszabb kakilni?...

Melyik utan rosszabb kakilni? Csaszar vagy termeszetes szules?

Figyelt kérdés

Meg nem vagyok terhes de mar rettegek tole. Biztos vagyok benne hogy ha termeszetesen szulok gatmetszesre lesz szuksegem, igy inkabb a csaszart valasztanam....

Viszont az en problemam az az, hogy felek higy utana hetekig nem tudok majd rendesen kakilni. Mi utan rosszabb / hosszabb ideig rosszabb kakilni? Csaszar vagy gatmetszes?

Es meg annyi, hogy most is rettenetesen szuk vagyok ami nagyon megneheziti a szexet, nem tudom, hogy a gatmetszes utan mennyivel lenne rosszabb a helyzet?



2018. febr. 16. 21:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
84%
Én a női szövetekre gondoltam, a hüvelyfalra. Ha valakit vágnak vagy szakad, akkor mindenképpen 1:0 a császármetszés javára.
2018. febr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
85%
Császárral szültem, Addig nem engednek haza, amíg nincs, És nehezen indul meg.
2018. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
93%
Nekem sima szülésem volt.Sosem volt aranyér problémám, szülés után viszont kijött. Nem mertem miatta kakilni. Egy hetes volt a lányom, mikor végre sikerült. Utána egy hónapig voltak a székeléssel problémáim.
2018. febr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
82%
Csàszàrral szültem szintèn. A nővèrke kèt nap utàn megsùgta hogy jobb lesz ha csinàlok valamit mert nem mehetek haza. Màsnap reggel behozattam egy kàvèt ès fèl òra mulva tök simàn ment a dolog. Kèsőbb sem volt semmi baj ;)
2018. febr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
82%
Csadzarom volt, nem volt semmi gond a dologgal
2018. febr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
74%

Akkor en most biztatoak kicsit.

Az elso terhessegem alatt veig kinlodtam a szekrekedessel, az aranyerem is kijott a szules elott ket hettel. Epp a szulesre csillapodott le, de nagyon feltem, hogy utana rosszabb lesz.

Hogy, hogy nem, de nem jott ki kitolas alatt sem, illetve gatvedelemmel szultem, igy nem is varrtak. Szules utan rengeteg vizet megittam es valamilyen szirupot is kaptam, ami enyhe hashajto. Masnap nsemmi gondom nem volt, olyan konnyen ment a dolog, mint egesz terhesseg alatt kb 1x sem.


A masodik terhesseg alatt nem jott ki az aranyerem, oda is figyeltem vegig az evesre (keves szenhidrat, sok rost, sok viz). Szinten gatvedelemmel szultem, egyaltalan nem lett aranyerem es ugyan az elso kakilas nehezebben ment (nem ettem/ittam sokat az elso ket napban, lelassult az anyagcserem), de nem szenvedtem vele.


Felesleges emiatt elore aggodnod, az aranyeret nezesd meg orvossal, lehet, hogy megmutik. De elotte olvass utana, kerd ki orvos velemenyet, mert megfelelo dietaval, illetve eletmoddal kordaban tarthato. En is sokat szenvedtem vele, de amiota odafigyelek, azota 8 ev alatt kb 2x jott elo a problema. (Akkor is amiatt, mert nem figyeltem oda hetekig.)

2018. febr. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Császárral szültem. Nagyon féltem tudok-e majd wcre menni.. de nagyon kellemes csalódás ért. Nem volt semmi nehézség benne . Inkabb félelem hogyha nyomok szetnyilik a seb.de persze nem nyílt
2018. febr. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

17#es vagyok


Nekem amúgy a narancslé segített sokat, meg a 2az 1ben kávém tejjel.:)

2018. febr. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Off Miért van lepontozva az, akinek nem volt kakigondja??? Nem mindenkinek van aranyere, bármily hihetetlen!
2018. febr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
19# mert ha nem szenvedtel amennyire csak lehet,akkor kb nem is szültél..:D gondolom..
2018. febr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!